Chcesz pomóc jako wolontariusz PoZŻ?

0
314

Chcesz pomóc jako wolontariusz? A może nie wiesz gdzie odbyć praktyki dziennikarskie? Zapraszamy do Biura Prasowego Pomorskiego Związku Żeglarskiego!

obraz nr 1

PoZŻ jest, istniejącą od ponad pięćdziesięciu lat, organizacją skupiającą kluby żeglarskie z terenu województwa pomorskiego. Obecnie jest ich ponad 50. Zrzeszają 3 tysiące żeglarzy.

Realizujemy przede wszystkim projekty żeglarskie, ale także inne o tematyce morskiej, turystycznej i rekreacyjnej związanej z żaglami.

W PoZŻ istnieje Biuro Prasowe, które zajmuje się obsługą medialną imprez jak również ich organizacją. Poszukujemy wolontariuszy chcących zaangażować się w te działania.

Ale nie tylko ich. Zapraszamy do nas także studentów dziennikarstwa, którzy chcieliby odbyć u nas praktyki. Praktykanci będą mieli okazję m. in. pisania relacji prasowych z imprez i wydarzeń, w które zaangażowany jest PoZŻ, redagowania tekstów na stronę www, facebooka itp.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez: tomasz.falba@pozz.org.plalbo wizytę osobistą w siedzibie Związku w Gdyni przy al. Jana Pawła II 11 (Skwer Kościuszki, naprzeciw okrętu-muzeum „Błyskawica”). 

Fot. Tadeusz Lademann

www.pozz.org.pl 

Komentarze