Bitwa o Gotland 2014

0
569

12 września staniemy na starcie do III edycji regat samotników Bitwa o Gotland. Nie są to zwykłe regaty. Wiadomo, ze każdy żeglarski wyścig wyróżnia się czymś charakterystycznym i każde regaty są trochę inne niż pozostałe – Bitwę wyróżnia niewątpliwie stopień trudności.

Ponad 500 mil solo i non stop po mało przewidywalnym Bałtyku w prawdziwie pełnomorskich warunkach czyni te regaty najtrudniejszym żeglarskim wyzwaniem na Bałtyku. Poprzednie dwie edycje pokazały jak wysoko postawiona jest poprzeczka w walce samotnika z żywiołem ale jednocześnie pokazały, że jest to wyzwanie osiągalne dla każdego dobrze przygotowanego i rozsądnego żeglarza.

Dołączcie do nas! Sprawdźcie swoje możliwości w gronie samotników, którzy ciągle szukają kolejnych wyzwań ale żeglują przede wszystkim dla satysfakcji z dobrej żeglarskiej roboty i wspaniałej żeglarskiej atmosfery opartej przede wszystkim o bezpieczeństwo i szacunek dla morskiego żywiołu.

U nas nie ma gwiazd z okładek i wypasionych imprez towarzyszących. Jest skromnie ale we wspaniałym żeglarskim klimacie. Razem rozwijamy historię tych wyjątkowych regat, które z pewnością niedługo dołączą do listy elitarnych wyścigów w skali europejskiej umacniając tym samym rolę Polski na żeglarskiej mapie kontynentu.

Nie pobieramy żadnych opłat wpisowych. Koszty organizacyjne ograniczamy do niezbędnego minimum – zapewniamy za to pełen profesjonalizm w zakresie bezpieczeństwa i obsługi medialnej. Wyposażymy Was w trackery satelitarne, nad Waszym bezpieczeństwem przez 24h/dobę będzie czuwał doświadczony zespół brzegowy (monitoring zawodników, serwis pogodowy, koordynacja ewentualnych akcji specjalnych). Media pomorskie, zachodniopomorskie i ogólnopolskie będą otrzymywać bieżące informacje o przebiegu regat (informacje o każdym zawodniku) oraz relacje żeglarzy z trasy i po zakończeniu wyścigu. Bieżące informacje oraz dostęp do monitoringu yellowbrick na stronie www.bitwaogotland.pl oraz portalach internetowych i społecznościowych.

Liczymy na Wasz udział i prosimy o przesyłanie zgłoszeń w dowolnej formie (telefon, e-mail, Facebook) – skontaktujemy się z Wami i poprowadzimy przez dalsze formalności. W załączeniu zgłoszenie, regulamin i ogólne informacje.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji – dane kontaktowe na stroniewww.bitwaogotland.pl (zachęcamy do zapoznania się z historią poprzednich edycji na tej stronie – w okienku News można przejrzeć całą historię i przekazy medialne od 2012 roku). Kolejne informacje będziemy przekazywać na bieżąco, ponieważ przygotowania wchodzą w najbardziej dynamiczną fazę.

Wasi znajomi myślą o starcie ale się wahają? Prosimy skontaktujcie ich z nami – będziemy namawiać do startu.

ZGŁOSZENI ZAWODNICY: http://www.bitwaogotland.pl/jachty 

Z żeglarskim pozdrowieniem

Krystian Szypka

Jacek Zieliński

Radek Kowalczyk

KLUB ŻEGLARZY SAMOTNIKÓW

Komentarze