„Bitwa na memy!” czyli wakacyjny konkurs o bohaterach

0
951

Konkurs zorganizowany przez firmę MOVIDA towarzyszy akcji „Biało-czerwona” i potrwa do 09.09.2014 r.

„BITWA NA MEMY!” to konkurs, którego celem jest promowanie wybitnych Polaków i ich osiągnięć. Jest to bitwa, którą aby wygrać trzeba popisać się kreatywnością, spostrzegawczością i ciętą ripostą. Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych, którzy potrafią stworzyć autorski mem internetowy (min. 800×800 pikseli) inspirowany historiami i bohaterami opisanymi na www.bialo-czerwona.org. Inspiracją może być również inne niezwykłe wydarzenia lub Polak, którego dokonania i postawę życiową uznano lub powinno uznać się za wybitną.

Wygrana bitwa gwarantuje nieprzeciętne doświadczenia: nagrodą główną jest lot zabytkowym samolotem Tiger Moth lub Taylorcraft Auster z pilotem Jackiem Mainką (fundator nagrody)! Do wygrania również: skok ze spadochronem w tandemie z instruktorem (fundator: Wojskowy Klub Spadochronowy „Skrzydło), podkoszulka z własnym memem i doładowanie kont telefonów komórkowych w sieci PLAY. 

Do konkursu można zgłosić maksymalnie trzy memy (chwytliwa porcja informacji, która zostanie zaprezentowana w postaci obrazka z zamieszczonym na nim komentarzem), ale najpierw należy polubić „Biało-czerwoną” na Facebook’u, udostępnić post o konkursie na swoim profilu 

i dołączyć do każdego mema krótki formularz zgłoszeniowy (poprzez www.bialo-czerwona.org).

Podejmij wyzwanie bohaterów!

„Biało-czerwona” to autorski projekt społeczny firmy MOVIDA i jako wartościowa inicjatywa stała się rozpoznawalnym wydarzeniem. Dzięki wartości merytorycznej, została również doceniona: wydarzenia organizowane w ramach akcji już trzykrotnie były objęte honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego (wystawa „Biało-czerwona w błękitach” 2014 r., „Biało-czerwona na morzach i oceanach” 2013 r. i „Biało-czerwona na białym” 2012 r.). Sam konkurs nie został zgłoszony pod patronat Prezydenta RP.

Komentarze