SailBook Cup - Runda VIII

 

Dwie ważne, wspaniałe, dla niektórych wstrząsające wiadomości ;)

  1. Najwspanialsze regaty spod znaku dzika i beczki – SAILBOOK CUP wracają do gry! Jak donosi legendarny Komandos Regat „…przez osiem miesięcy Polki i Polacy żyli w niepewności… dość tego! Był czas na złapanie oddechu i poprawienie makijażu, ale żarty się skończyły i zapraszamy na pokład SAILBOOK CUP 2019…” Jacek z Krystianem, który dołączył na stałe do załogi Sailbookowych wykidajłów zadbają o to, by było wspaniale jak zawsze dotąd, bo poprawiać to za bardzo nie ma czego, co przyznają bywalcy gotlandzkich zmagań J  Zapraszamy na obowiązkowy trening kondycyjny 12 lipca wieczorową porą, by w pełnej gotowości otworzyć żagle na starcie w samo południe 13 lipca. Szczegóły i zapisy tuż po wejściu w życiu ustawy zmieniającej bieżący rok na 2019. 
  2. Bitwa o Gotland, która dopiero co odetchnęła po zakończeniu swojej siódmej egzystencji już się wierci i wyciąga szyję w stronę wrześniowego Bałtyku. Tym razem armia Wojów ruszy w kierunku znaku północnego Salvorev w samo południe dnia 15 września roku pańskiego 2019. Zapisy także rozpoczniemy wraz ze zmianą kalendarza ściennego. 

 

Zatem jeśli lubisz walkę z żywiołem w pojedynkę – przyczaj się ze swoim internetowym orężem tuż po ustąpieniu noworocznego odwodnienia organizmu. 

A jeśli lubisz walkę załogową i wspaniałą atmosferę święta zdobywców gotlandzkiej stolicy – nie omieszkaj pośpieszyć z wpisaniem się na listę walczących o Sailbook’owy dzban.

Dla tych, co krwi nie szczędzą ni w zespole, ni w samotności wyboru nie ma żadnego: na Bitwę wpisz się z rumakiem swym lub bez niego z nadzieją na zdobycie tegoż a na lipcową batalię drużynę zbieraj i statek nią obsadź, bo tu i tu lekko nie będzie.

 

Zapraszamy serdecznie: Sailbook.pl, Maristo.pl, OceanTeam.pl

 
Powrót

Partnerzy

CSB PSKite Arek Rejs Photography POZMiW Krzysztof Baranowski Warmia i Mazury Ocean TEAM ZOZŻ My Sailing Aero Vaerft Bliski Caraibic ODYSEA Władka Wagnera Pogodynka.pl Henri Lloyd Ocean Sails Jachtklub Elbląg Mazurscy Sternicy Karol Jabłoński SailBookArnia Jacht Film Pod Omegą WaveINN ServiolaBcn WakeShock Biszcza Marynistyka WFoil Group Dansk Sejlunion Baatsans.no Porty 24 Polacy Dookoła Świata Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 Morka SSPW Milka Jung SSI Jerzy Kuliński Navinord Selden Mast BRJ Design Studio Borlenghi Polski Klub Morski AlmaPress PG Smoki Północy Morskie Widziadła - Elba, Korsyka, Sardynia – rejs gentelmenów Team Klimatyzacja SOLOVELA.NET Navicula Puchar Polski Jachtów Kabinowych Rumszewicz Sailing Marine Insight SailForum International Moth Tour de Fun Sunreef Yachts Dinghy Atlantic Navslide Oficyna Morska Zew Oceanu Krzysztof Baranowski Eco Marine Power
FB
Rejsy
Twitter
powrót