SailBook Cup - Runda VIII

 

Dwie ważne, wspaniałe, dla niektórych wstrząsające wiadomości ;)

  1. Najwspanialsze regaty spod znaku dzika i beczki – SAILBOOK CUP wracają do gry! Jak donosi legendarny Komandos Regat „…przez osiem miesięcy Polki i Polacy żyli w niepewności… dość tego! Był czas na złapanie oddechu i poprawienie makijażu, ale żarty się skończyły i zapraszamy na pokład SAILBOOK CUP 2019…” Jacek z Krystianem, który dołączył na stałe do załogi Sailbookowych wykidajłów zadbają o to, by było wspaniale jak zawsze dotąd, bo poprawiać to za bardzo nie ma czego, co przyznają bywalcy gotlandzkich zmagań J  Zapraszamy na obowiązkowy trening kondycyjny 12 lipca wieczorową porą, by w pełnej gotowości otworzyć żagle na starcie w samo południe 13 lipca. Szczegóły i zapisy tuż po wejściu w życiu ustawy zmieniającej bieżący rok na 2019. 
  2. Bitwa o Gotland, która dopiero co odetchnęła po zakończeniu swojej siódmej egzystencji już się wierci i wyciąga szyję w stronę wrześniowego Bałtyku. Tym razem armia Wojów ruszy w kierunku znaku północnego Salvorev w samo południe dnia 15 września roku pańskiego 2019. Zapisy także rozpoczniemy wraz ze zmianą kalendarza ściennego. 

 

Zatem jeśli lubisz walkę z żywiołem w pojedynkę – przyczaj się ze swoim internetowym orężem tuż po ustąpieniu noworocznego odwodnienia organizmu. 

A jeśli lubisz walkę załogową i wspaniałą atmosferę święta zdobywców gotlandzkiej stolicy – nie omieszkaj pośpieszyć z wpisaniem się na listę walczących o Sailbook’owy dzban.

Dla tych, co krwi nie szczędzą ni w zespole, ni w samotności wyboru nie ma żadnego: na Bitwę wpisz się z rumakiem swym lub bez niego z nadzieją na zdobycie tegoż a na lipcową batalię drużynę zbieraj i statek nią obsadź, bo tu i tu lekko nie będzie.

 

Zapraszamy serdecznie: Sailbook.pl, Maristo.pl, OceanTeam.pl

 
Powrót

Partnerzy

Pod Omegą Bliski Caraibic Rumszewicz Sailing Sunreef Yachts Polacy Dookoła Świata Mazurscy Sternicy Krzysztof Baranowski Morka Jachtklub Elbląg Oficyna Morska Ocean TEAM Navicula PG Smoki Północy Krzysztof Baranowski Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 WakeShock Biszcza SSPW SailForum BRJ Design Marynistyka Polski Klub Morski Navslide Selden Mast SOLOVELA.NET Dansk Sejlunion Marine Insight AlmaPress Eco Marine Power Aero Vaerft Team Klimatyzacja WaveINN Pogodynka.pl CSB SailBookArnia Warmia i Mazury SSI Jerzy Kuliński Navinord ODYSEA Władka Wagnera Dinghy Atlantic Baatsans.no International Moth Milka Jung Porty 24 Tour de Fun Ocean Sails Jacht Film My Sailing Puchar Polski Jachtów Kabinowych WFoil Group Studio Borlenghi Henri Lloyd PSKite ServiolaBcn Karol Jabłoński Arek Rejs Photography Zew Oceanu ZOZŻ Morskie Widziadła - Elba, Korsyka, Sardynia – rejs gentelmenów POZMiW
FB
Rejsy
Twitter
powrót