SailBook Cup - Runda VIII

 

Dwie ważne, wspaniałe, dla niektórych wstrząsające wiadomości ;)

  1. Najwspanialsze regaty spod znaku dzika i beczki – SAILBOOK CUP wracają do gry! Jak donosi legendarny Komandos Regat „…przez osiem miesięcy Polki i Polacy żyli w niepewności… dość tego! Był czas na złapanie oddechu i poprawienie makijażu, ale żarty się skończyły i zapraszamy na pokład SAILBOOK CUP 2019…” Jacek z Krystianem, który dołączył na stałe do załogi Sailbookowych wykidajłów zadbają o to, by było wspaniale jak zawsze dotąd, bo poprawiać to za bardzo nie ma czego, co przyznają bywalcy gotlandzkich zmagań J  Zapraszamy na obowiązkowy trening kondycyjny 12 lipca wieczorową porą, by w pełnej gotowości otworzyć żagle na starcie w samo południe 13 lipca. Szczegóły i zapisy tuż po wejściu w życiu ustawy zmieniającej bieżący rok na 2019. 
  2. Bitwa o Gotland, która dopiero co odetchnęła po zakończeniu swojej siódmej egzystencji już się wierci i wyciąga szyję w stronę wrześniowego Bałtyku. Tym razem armia Wojów ruszy w kierunku znaku północnego Salvorev w samo południe dnia 15 września roku pańskiego 2019. Zapisy także rozpoczniemy wraz ze zmianą kalendarza ściennego. 

 

Zatem jeśli lubisz walkę z żywiołem w pojedynkę – przyczaj się ze swoim internetowym orężem tuż po ustąpieniu noworocznego odwodnienia organizmu. 

A jeśli lubisz walkę załogową i wspaniałą atmosferę święta zdobywców gotlandzkiej stolicy – nie omieszkaj pośpieszyć z wpisaniem się na listę walczących o Sailbook’owy dzban.

Dla tych, co krwi nie szczędzą ni w zespole, ni w samotności wyboru nie ma żadnego: na Bitwę wpisz się z rumakiem swym lub bez niego z nadzieją na zdobycie tegoż a na lipcową batalię drużynę zbieraj i statek nią obsadź, bo tu i tu lekko nie będzie.

 

Zapraszamy serdecznie: Sailbook.pl, Maristo.pl, OceanTeam.pl

 
Powrót

Partnerzy

SOLOVELA.NET Morka WakeShock Biszcza POZMiW Marine Insight SSI Jerzy Kuliński Rumszewicz Sailing Dinghy Atlantic Navinord SSPW Morskie Widziadła - Elba, Korsyka, Sardynia – rejs gentelmenów Warmia i Mazury Selden Mast SailBookArnia Baatsans.no Oficyna Morska Henri Lloyd Zew Oceanu WaveINN Navicula International Moth Karol Jabłoński Marynistyka My Sailing Jachtklub Elbląg Studio Borlenghi Aero Vaerft SailForum Bliski Caraibic AlmaPress Arek Rejs Photography Sunreef Yachts WFoil Group Milka Jung Dansk Sejlunion Pod Omegą ZOZŻ BRJ Design Ocean Sails Polski Klub Morski Porty 24 Jacht Film Puchar Polski Jachtów Kabinowych Ocean TEAM Polacy Dookoła Świata Navslide ODYSEA Władka Wagnera Krzysztof Baranowski Mazurscy Sternicy Pogodynka.pl Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 CSB ServiolaBcn Eco Marine Power Tour de Fun Krzysztof Baranowski PSKite PG Smoki Północy Team Klimatyzacja
FB
Rejsy
Twitter
powrót