AREFIEW MASURIA FAMILIA CUP – jedyne w Polsce regaty rodzinne

0
281

Wystartuj w rodzinnych regatach jachtów turystycznych i wygraj VOLVO na rok!

3 sierpnia w Wiosce Żeglarskiej w Mikołajkach odbędzie się druga edycja rodzinnych regat AREFIEW MASURIA FAMILIA CUP. Główną nagrodą jest możliwość rocznego użytkowania samochodu Volvo XC60. W trakcie regat w Wiosce Żeglarskiej zaplanowane są również atrakcje dla dzieci i dorosłych, koncert szantowy oraz pokazy i zabawy promujące aktywny i bezpieczny wypoczynek nad wodą. Zmagania rodzin na wodzie będą komentowane.

Regaty AREFIEW MASURIA FAMILIA CUP odbędą się razem z regatami o Puchar Prezesa Polskiego Związku Żeglarskiego oraz Grand Prix Mikołajek. Rozegrane zostaną w klasach T1, T2, T3, PHILA 880, PHILA 780, Tango, Omega Standard oraz Open. Zapisy online oraz program imprezy dostępne są na stronie: http://www.arefiewmasuriafamiliacup.pl.

Dla uczestników regat AREFIEW MASURIA FAMILIA CUPzorganizowany zostanie konkurs, w którym nagrodą będzie roczne użytkowanie samochodu Volvo XC60. Zwycięzca zostanie wyłoniony w konkursie, tak więc nagroda może trafić do każdego, bez względu na wynik regat. Specjalne Jury wybierze slogan, który najbardziej oddaje żeglarskiego ducha marki Volvo i podczas uroczystej dekoracji zwycięzców regat odbędzie się najbardziej ekscytująca część wydarzenia – prezentacja rodziny, do której na rok trafi Volvo XC60.

Impreza AREFIEW MASURIA FAMILIA CUP promuje sport rodzinny i aktywne spędzanie wolnego czasu oraz rozsądne i bezpieczne zachowania na wodzie i na drodze. Na stronie projektu znajdują się informacje na temat bezpiecznego wypoczynku nad wodą i na wodzie, m.in. Dekalog Bezpiecznego Żeglowania kapitana Krzysztofa Baranowskiego oraz dla podróżujących samochodem porady na temat bezpiecznej jazdy, w tym mapka stref niebezpiecznych na Warmii i Mazurach. 

Pomysłodawcą regat jest Andrzej Arefiew, właściciel Konsorcjum Arefiew. W roku 2012 za ten projekt Konsorcjum Arefiew otrzymało Nagrodę Rynku Dealerskiego za Najlepszą Inicjatywę Marketingową. Nagroda przyznawana jest firmom, które swoimi pomysłami, dynamiką wzrostu i nowatorskimi koncepcjami zasłużyły na miano liderów rynku dealerskiego 2011/2012. „Celem naszego projektu jest promocja aktywnego rodzinnego wypoczynku oraz pięknego i widowiskowego sportu jakim jest żeglarstwo. Rodzina, żagle i bezpieczeństwo to wartości, z którymi nieodłącznie kojarzy się marka Volvo” – mówi Andrzej Arefiew, właściciel autoryzowanych salonów Volvo Nord Auto. – „W zeszłorocznej edycji regat wzięło udział  około 200 żeglarzy, mamy nadzieję, że z roku na rok liczba startujących rodzin będzie się zwiększać.”

Zapraszamy do udziału w regatach oraz do kibicowania na profilu regat na Facebook’u: https://www.facebook.com/volvomasuriafamiliacup?ref=hl

 

Strona oficjalna regat: http://arefiewmasuriafamiliacup.pl/

 

Patronat Honorowy: burmistrz Mikołajek Piotr Jakubowski

Sponsor Tytularny: Konsorcjum Arefiew

Sponsorzy: NORD AUTO – Autoryzowany dealer Volvo, VOLVO Auto Polska, Delphia Yachts, PZU, Platinum Oil, Raiffeisen Leasing

Współorganizatorzy: PZŻ, Wioska Żeglarska Mikołajki, Promosailing Group, Et Cetera

 

Program AREFIEW MASURIA FAMILIA CUP

 

Lokalizacja: Wioska Żeglarska Mikołajki

 

piątek 2.08.2013

  • 16.00 – 22.00 zgłoszenia do regat (Biuro Regat w marinie obok kapitanatu portu)

sobota 3.08.2013

  • 8.00 -10.00 zgłoszenia do regat (Biuro Regat w marinie obok kapitanatu portu)
  • 11.00 uroczyste otwarcie
  • 12.00 start do pierwszego wyścigu
  • 19.00 uroczyste zakończenie i wręcznie nagród
  • 20.00 – szanty EKT Gdynia

 

oraz liczne atrakcje w Wiosce Żeglarskiej

Komentarze