ARBOS Poland wzbudza zainteresowanie branży jachtowej

0
574

Najnowsze trendy, innowacje i okazja do wymiany wiedzy branżowej, to tylko niektóre z wielu atutów, jakie wyróżniają Międzynarodowe Targi Przemysłu Jachtowego ARBOS Poland. Impreza odbędzie się w dniach 26-29 września w Arenie Ostróda.

To międzynarodowe wydarzenie dedykowane jest wystawcom oferującym: technologie, kompozyty, wyposażenie, łodzie rekreacyjne i sportowe oraz łodzie komercyjne i militarne. Organizator największy nacisk kładzie na wystawców z Europy Środkowo – Wschodniej oraz Skandynawii, którzy będą mieli okazję zaprezentować się na terenie Areny Ostróda.

ARBOS Poland w nowej formule to wynik wielu spotkań, dyskusji, wymiany poglądów z ludźmi z branży oraz szeregu wizyt na targach polskich i zagranicznych. Koncepcja zaproponowana przez organizatora przyjęła się i jest pozytywnie odbierana przez branżę.

– ARBOS Poland to możliwość zebrania w jednym miejscu i czasie firm i ludzi zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji i poziomu produkcji. Koncepcja tych targów jest interesująca – mówi Ireneusz Pierwoła-Górski, właściciel Magnum Venus Polska.

Adam Miroński, manager targów przyznaje, że zainteresowanie imprezą sięga znacznie dalej.

– Mamy mnóstwo zapytań dotyczących imprezy nie tylko od potencjalnych wystawców, ale także gości oraz mediów – dodaje. – W tej chwili szczególny nacisk kładziemy na kampanię informacyjną dla uczestników. Regiony, na które zwracamy szczególna uwagę to  Skandynawia oraz rynki wschodnie.

 

Bieżące informacje dotyczące ARBOS Poland znajdują się na stronie internetowej www.ARBOSpoland.com 

 

 

 

Komentarze