Akcesoria damskie HL o połowę taniej!

0
402

 

 

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Henri Lloyd przygotował specjalną promocję dla Pań. Torebki, kosmetyczki, portfele… Aż o 50% taniej!

 

Mało osób wie, że Dzień Kobiet miał swój pierwowzór już w starożytnym Rzymie. Tam obchodzono Matronalia, podczas których mężowie obdarowywali swoje żony prezentami. Współcześnie świętują wszystkie panie, bez względu na wiek czy stan cywilny. Najpopularniejszym upominkiem są kwiaty, ale bardziej ambitni panowie szukają dla swoich dam także innych prezentów.

 

 

Dużą popularnością cieszą się damskie akcesoria, jak torebki, portfele czy kosmetyczki i właśnie one zostaną objęte specjalną promocją z okazji Dnia Kobiet w Henri Lloyd. Osoby, które w dniach 6-8 marca kupią rzeczy z nowej kolekcji mody Henri Lloyd za minimum 600 zł, otrzymają 50% rabatu na jeden produkt z kategorii akcesoria damskie.*

 

Sama kolekcja wiosenno-letnia HL emanuje świeżością i inspiracjami czerpanymi z malowniczych zakątków romantycznej Wenecji. Dominują w niej krystaliczny niebieski, ceramiczny pomarańczowy, orzeźwiająca mięta oraz intensywny granat. Piękne kolory połączone z marynistycznymi akcentami i nowoczesnym krojem dały niesamowite efekty. Kolekcja pełna jest wyjątkowych projektów bluzek, swetrów, koszul, szortów, polówek czy sukienek!

 

Data rozpoczęcia akcji: 06.03.2017

Data zakończenia akcji: 08.03.2017

 

Adresy salonów Henri Lloyd:

Brodnica, Mazurska 9,

Gdynia, C.H. Klif, Al. Zwycięstwa 256,

Kraków, Galeria Kazimierz, Podgórska 34,

Warszawa, MODO, ul. Łopuszańska 22

Poznań, Galeria Malta, ul. Maltańska 1

Toruń, PDT, Rynek Staromiejski 36/38,

Wrocław, D.H. Renoma, Świdnicka 40,

Szczecin, ul. Przestrzenna 11

Sochaczew, ul. Warszawska 33c

 

Po nową kolekcję mody zapraszamy do salonów HL i na www.henrilloyd.pl

 

* Akcja odbywać się będzie w sklepach stacjonarnych Henri Lloyd i nie łączy się z rabatami z KSK

 

Komentarze