Zawsze bliscy morzu – najnowsza kolekcja Henri Lloyd

0
972

 

Styl typu casual kojarzy się od razu z relaksem oraz łączeniem swobody i elegancji. Tym jednym zdaniem można najtrafniej opisać najnowszą kolekcję mody Henri Lloyd, która trafiła właśnie do salonów.

obraz nr 1

Głównym wyzwaniem jakiego podejmują się projektanci Henri Lloyd przy tworzeniu kolejnych kolekcji, jest: jak coś, co już wydaje się idealne, można zrobić jeszcze lepiej? Dzięki takiemu podejściu z każdym sezonem w salonach HL pojawiają się coraz to nowocześniejsze projekty naszpikowane tradycyjnymi elementami.

obraz nr 2

Podobnie jest z najnowszą kolekcją wiosenno-letnią, która właśnie trafiła do polskich sklepów. Połączono w niej ponadczasowy design z nienaganną jakością, odświeżonym stylem i klasyką zmieszaną z współczesną elegancją.

 

obraz nr 3

– Na tą chwilę jesteśmy na bardzo ekscytującym etapie odświeżania kolekcji damskiej – czerpiąc z dziedzictwa oryginalnej odzieży Henri Lloyd z żeglarskim charakterem oraz tworzeniu współczesnych modeli, które pozostają radosne i wyrafinowane! – podkreślają projektanci Henri Lloyd. – Wierzymy, że kluczowe produkty w garderobie każdej kobiety powinny tworzyć jedność, dlatego chcemy zaoferować idealne projekty od bluzki w paski po spodnie. Przywiązaliśmy ogromną uwagę by poprawić dopasowania, aby kobiety mogły jeszcze lepiej poczuć wyjątkowość tego sezonu. Koncepcja naszej kolekcji składa się z trzech wyjątkowych historii, z których każda ma swój nowoczesny twist nawiązujący do życia na morzem. Patrząc na to wszystko przyszłość damskich kolekcji Henri Lloyd napawa nas optymizmem.

obraz nr 4

Panie śledzące nowinki w światowych trendach od razu zauważą ich akcenty w najnowszych projektach SS16. Jak zawsze pojawi się mnóstwo propozycji w typowe dla marki marynistyczne pasy. Panie znajdą wiele ciekawych elementów, z których będą mogły stworzyć niepowtarzalne stylizacje zarówno na plażę, jak i do miasta czy biura. Różnorodność kolorów i fasonów stworzy do tego szereg możliwości. Tak jak zaznaczają projektanci Henri Lloyd – w tym sezonie położono szczególny nacisk na dopasowanie, aby odzież jeszcze bardziej podkreślała kobiece kształty, a tym samym sprawiała, że panie będą czuły się w nowych rzeczach wyjątkowo.

obraz nr 5

Trendy w męskiej modzie zmieniają się zdecydowanie wolniej, niż w damskiej, przez co panowie w SS16 znajdą przede wszystkich wiele klasyków odświeżonych nowymi kolorami i wzorami. Team projektantów HL obok pasków postawił w tym sezonie również na kropki, kleksy i oryginalne nadruki. Wszystko wykonane z najlepszej jakości materiału i z dbałością o każdy szczegół.

Co do kolorów, już w zeszłym roku Instytutu Pantone podkreślał, że w tegorocznym sezonie w tej sferze będzie rządził uniseks. Oznacza to, że zarówno w szafach pań, jak i panów pojawią się stroje w różu oraz błękicie – odzwierciedlającym kolor nieba (najbardziej modnych barwach tego sezonu).

 

Komentarze