„Sternik motorowodny – podstawowy podręcznik motorowodniaka + CD”

0
1167

            Książka „Sternik motorowodny – podstawowy podręcznik motorowodniaka” jest kolejnym niezwykle udanym podręcznikiem autorstwa kapitana Piotra Lewandowskiego. Podręcznik ten powstał z myślą o kursantach na pierwszy, podstawowy stopień motorowodny. Na rynku bardzo brakowało takiej pozycji, motorowodniacy są u nas traktowani troszeczkę po macoszemu i nie mają za dużego wyboru podręczników. „Sternik motorowodny – podstawowy podręcznik motorowodniaka” omawiając od podstaw wszystkie zagadnienia niezbędne do bezpiecznego prowadzenia łodzi motorowodnej stał się jedną z najbardziej popularnych pozycji, ba nawet Komisja Szkolenia Pomorskiego Okręgowego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego zaleca tę pozycję  jako podręcznik dla kursantów na patent sternika motorowodnego.

            Tradycją stało się, że do książek kpt. Piotra Lewandowskiego dodawane są programy komputerowe. Tak też jest i w tym wypadku. Wspaniałe animacje, rysunki i zdjęcia ilustrujące zagadnienia dodatkowo ułatwiają przyswajanie wiedzy początkującym adeptom żeglarstwa motorowodnego.
            Jest jeszcze coś co sprawia, że książka staje się numerem jeden wśród kursantów na stopień sternika motorowodnego. „Sternik motorowodny – podstawowy podręcznik motorowodniaka” jest pierwszą na polskim rynku  książką dla motorowodniaków, która film DVD. Na filmie pokazane jest jak przygotować jacht do pływania, pokazane są podstawowe manewry jakie możemy wykonać na małym jachcie motorowym.

 

Zwiastun filmu „Sternik motorowodny”

 

Fragment filmu „Sternik motorowodny”

 

Książka jest dostępna w  Księgarni Morskiej.

Katarzyna Koj

Źródło: http://www.ksiegarniamorska.pl

Komentarze