Najlepszy kompas po mazurskich jeziorach – aplikacja NaviApp Mazury

0
1181

WinnicoApp udostępniło w tym miesiącu kolejny produkt – NaviApp Mazury.  Jest to prosta aplikacja, która umożliwia sprawną nawigację po mazurskich wodach. Za pomocą smartfona można dokładnie wyznaczyć trasę żeglowania, szybko odnaleźć aktualne położenie i punkt docelowy. Czytelne i bardzo precyzyjne mapy zawierają wszelkie potrzebne informacje by bezpiecznie dotrzeć do wyznaczonego miejsca. 

Naszą aplikację NaviApp Mazury stworzyliśmy z pasją. W naszym teamie pracuje wielu pasjonatów mazurskiego żeglowania, dlatego tworząc ją, mogliśmy posłużyć się własnym doświadczeniem. Zależało nam by stworzyć coś bardzo praktycznego, przejrzystego

i funkcjonalnego, a jednocześnie zadbać o wszelkie szczegóły techniczne oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne. Tradycyjny kompas można spokojnie zastąpić niezawodną aplikacją NaviApp Mazurymówi Tomasz Wrzesiński, właściciel WinnicoApp.

Oprócz podstawowych funkcji, aplikacja zawiera również dodatkowe elementy, jakim jest chociażby przycisk znajdujący się w bocznym menu – WEZWIJ POMOC. W razie nagłej i niebezpiecznej sytuacji pozwala on na szybkie skontaktowanie się z jednostką WOPR.

NaviApp Mazury z pewnością spodoba się wszystkim, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo żeglowania, przy wykorzystaniu nowoczesnych, lecz bardzo prostych w obsłudze rozwiązań technologicznych. Nie trzeba mieć dodatkowego sprzętu GPS – wystarczy jedna mobilna aplikacja, która zawiera w sobie wszystko to co najważniejsze, a wszystko zostało stworzone by móc oddać się spokojnej mazurskiej żegludze.

 

Aplikacja NaviApp Mazury dostępna jest na platformie Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.naviapp.mazury

Aplikacja działa pod kontrolą systemu Android w wersji 2.3.

 

WinnicoApp zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych na smartfony i tablety zarówno w systemie iOS, jak i Android. Stosuje najnowocześniejsze i niespotykane rozwiązania, które – w dzisiejszych czasach –  są gwarantem sukcesu na rynku aplikacji mobilnych. WinnicoApp ma na swoim koncie już kilka znaczących projektów, w tym m.in. elektroniczną platformę usług administracji publicznej ePUAP. W najbliższym czasie na rynek trafi także pierwsza gra produkcji WinnicoApp – SNOT.

 

Więcej informacji:

www.winnicoapp.com

 

Agnieszka Marchwicka

e-mail: agnieszka@winnicoapp.com

tel. 795 400 100

Adam Borowski

e-mail: adam.borowski@winnicoapp.com

tel. 795 400 600

Komentarze