Znajdź coś dla taty

0
467

Szukasz prezentu na Dzień Ojca? Chcesz żeby był on wyjątkowy i najwyższej jakości? Henri Lloyd podsuwa kilka pomysłów.

 

Dzień Ojca w naszym kraju nie jest jeszcze tak hucznie obchodzony, jak Dzień Matki, jednak Polacy przykładają do niego coraz więcej wagi. Do 23 czerwca zostało niewiele czasu, a poszukiwania prezentów już trwają.

 

– Chcę w tym roku kupić tacie coś wyjątkowego – mówi Karolina Jankowska, studentka. – Od zawsze mnie wspiera i pomaga w najtrudniejszych momentach. To musi być coś najwyższej jakości, co przez lata przypominać będzie mu o mnie.

 

Z dylematem wyboru prezentu boryka się wielu. Naprzeciw nim wyszła firma Henri Lloyd, która na swojej stronie stworzyła specjalny dział „Pomysł na prezent”. A co światowa marka poleca na Dzień Ojca? HL proponuje m. in. stylowy, w stu procentach skórzany portfel, w dwóch kolorach: czarnym i brązowym, z eleganckim logo firmy w lewym dolnym rogu. Cena 190 zł. Niejednemu tacie spodoba się klasyczna, bawełniana koszula HENRI CLASSIC. Posiada ona kołnierz z guzikami oraz logo na kieszonce z przodu. Cena 320 zł. Dla panów, którzy lubią aktywnie spędzać czas Henri Lloyd poleca koszulki polo oraz t-shirty o dopasowanym kroju. Część kolekcji posiada jubileuszowe logo HL, jak np. polo BYRON 50 REGULAR (cena 270 zł) czy t-shirt JUBILEE REGUALR TEE (cena 170 zł).

 

Wiele osób wybiera na prezent torby. Na przykład torbę CSL ROLLER (30 l) stworzono z wykorzystaniem balistycznego nylonu. Posiada ona aluminiowy stelaż z kółkami dzięki czemu jest bardzo lekka. Idealnie nadaje się na bagaż do samolotu lub jako bagaż podręczny. Waży zaledwie 2.85 kg zatem jest dużo lżejsza niż inne w tej klasie. W newralgicznych miejscach torba jest odpowiednio wzmocniona, a zamki i dodatki są wykonane w najwyższym możliwym standardzie. Jej cena wynosi 600 zł.

 

Więcej pomysłów na prezenty na Dzień Ojca, ale nie tylko, można znaleźć w sklepie internetowym Henri Lloyd (www.henrilloyd.pl) oraz w salonach firmowych marki.

Komentarze