W stoczni Hanse odbędzie się światowa premiera jachtu Varianta 37

0
583

Marzysz o wypoczynku na wodzie? Nie zwlekaj i zarezerwuj czas na podróż do Hamburga na światową premierę w „HANSEBOOT 2013” od 26.10.-11.03.2013 w hali B6 stoisko A150.

Klasyczne, zaokrąglone formy na zewnątrz i nowoczesny design pod pokładem – tak prezentuje się nowy model Varianta 37. 

Z zewnątrz Varianta 37 ma prostą, nowoczesną formę. Sportowy kadłub z głęboką stępką kształcie litery „T”, zrównoważony ster w połączeniu z wysokiej jakości ożaglowaniem, duży grot i lekko nakładająca się Genua sprawiają, że rejs Varianta to niezapomniane przeżycie.  Kokpit jest przestronny, ergonomiczny i oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki wysokim oparciom. Struktura jest elegancka, a bulaje (których jest pięć), zapewniają wnętrzu dużą ilość światła i powietrza.

Wewnątrz Varianta 37 zachwyca prostotą linii i nowoczesnym wzornictwem. Dostępne są do wyboru trzy kabiny. Znajdziemy w nich spore szafki z wystarczającą ilością miejsca na dłuższe wypady żeglarskie. Salon jest przestronny i wyposażony w szeroki wybór dobrze przemyślanych szczegółów, jak na przykład składany stolik pod mapę.  Zintegrowany obszar wilgoci WC i prysznica jest wystarczająco duży i sprawia, że podróżowanie na pokładzie Varianty jest bardzo wygodne. Kuchnia oferuje wiele miejsca. Jest tu też kuchenka gazowa 

z piekarnikiem, zlew i lodówka.

Nowoczesne wnętrze nadaje świeży wygląd i zachwyca, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Funkcjonalne tapicerki w projekcie Varianty nadają łodzi ciekawy wygląd, a nowoczesne drewno w kolorze orzecha tworzy przytulną atmosferę. W salonie najbardziej uwagę przyciąga stół, który podkreśla prosty i elegancki wystrój wnętrza. To idealne miejsce zarówno na śniadanie, jak i na relaks – lub by po prostu cieszyć 

się widokami… 

Ściany boczne są pokryte filcem, co daje im przewiewny, lekki wygląd. Różne źródła światła (takie jak z luków pokładowych, które mogą być otwarte) tworzą ciekawą grę światła i cienia. Przegrody za ławkami w salonie mogą być dodatkowo wykorzystane jako przechowalnie: sprytne – jak wszystko na łodzi Varianta!

Szczególnie wieczorami duża liczba elementów oświetlenia tworzy przytulną i romantyczną atmosferę. Proste oświetlenie idealnie pasuje do nowoczesnego wnętrza.  Kontrastowe, a jednak dopasowane. Jasne kolory w połączeniu z ciepłym, naturalnym kolorem drewna, tworzą perfekcyjną symbiozę między elegancją z komfortem. 

Cena jest już ustalona: w cenie ze stoczni 89.131 Euro z VAT. 19% VAT (74.900 Euro, – netto), łódź wyznacza nowe standardy w tradycyjnym stylu Varianta.

Broszura

Specyfikacja

Komentarze