Szuwarowy Kuk

0
783

Każdy mój rejs był inny, ale łączyło je jedno – dobre jedzenie! Od dawna podejmowałem próby pisania o tym i dzielenia się doświadczeniami w kukowaniu.
I oto nareszcie próby uwieńczone zostały książeczką o znamiennym tytule: Szuwarowy kuk.

Mimo żeglowania po morzach mam się głównie za żeglarza szuwarowego. Uwielbiam polskie (głównie) jeziora i spędziłem na nich tysiące niezapomnianych godzin. Ta barwna okładka jest autorstwa mojego Przyjaciela, żeglarza i artysty-plastyka. Potraktujmy to jako Jego wkład w żywienie żeglarzy 🙂

Staram się być na bieżąco z postępem czasu i technologii, więc postanowiłem wydać to „dzieło” w formie e-booka. A tak poważnie to powodem jest łatwiejsza dystrybucja. Poważni wydawcy stawiają autora pod ścianą i musi on pozbyć się praw autorskich. Jedna z ostatnich umów przewidywała okres 77 lat ważności zrzeczenia się wszelkich praw – zabawne – no nie?!

Ale jak chcę sobie sam wydrukować w jakiejś życzliwej drukarni to taka książka w szanowanych księgarniach się nie pojawi. Powód?

Zaopatrują się one w hurtowniach a do nich detalista się nie dostanie.

E-booki to pomocna dłoń dla takich jak ja. Wydany w tej formie podręcznik „Żeglarz jachtowy-teoria i praktyka” sprzedaje się po kilkadziesiąt egzemplarzy miesięcznie.

Ale dość tych tajemnic kuchni, wracamy do samej książeczki. Na stronie wydawcy: http://www.e-bookowo.pl/ znajdziecie więcej informacji o tej pozycji. Wydawca deklaruje też co niżej:

Opublikujemy Twój utwór i wyślemy do wszystkich księgarni internetowych w Polsce (a wkrótce także na świecie). Należą do nich m.in.: empik.com, nakanapie.pl, gandalf.pl, amazonka.pl, godi.pl, ebook.pl, inbook.pl, merlin.pl, granice.pl, eclicto.pl, iformat.pl, zaczytani.net, bookoteka.pl, nexto.pl, legimi.pl, t-mobile.pl i dziesiątki innych.

Pozostaje mi tylko zaprosić na te witryny, książeczka kosztuje tylko 12,00 zł a będą też promocje po znacznie niższej cenie.

Pozdrawiam
Batiar

obraz nr 1

Komentarze