OFFSHORE ELITE RACER JACKET

0
2671

Niezmienne zaangażowanie w “Inteligentną innowację” doprowadziło do stworzenia odzieży zmieniającej zasady gry – Henri Lloyd Elite Offshore. Seria zaprojektowana dla podróżników regatowców Offshorowych, dla których wydajność i wygoda są priorytetem.

Fakt: 30% lżejszy Nowa odzież wierzchnia Elite Shell wykonana z tkaniny GORE-TEX® Technology jest 30% niż najlepszy w swojej klasie poprzednik. Każdy zestaw 3 warstwowego systemu Elite Offshore jest 1kg lżejszy dzięki czemu zmęczenie jest mniejsze a wydajność zwiększona. Fakt: 20% lepiej oddychający Odzież Elite jest 20% bardziej oddychająca od najlepszych produktów w tej klasie.

Ta konkretna zmiana sprawia, że Elite Offshore jako jedyny na świecie może być sklasyfikowany jako Ekstremalnie oddychający – nie jest do sprawdzenia tylko w warunkach laboratoryjnych ale da się odczuć przez użytkownika Fakt: Żadnych kompromisów To naukowe zmiany w wytwarzaniu włókien o odpowiednich właściwościach na poziomie molekularnym połączone z zaawansowanym systemem tworzenia tkanin oraz najnowocześniejsze technologicznie wykończenie sprawia, że Elite Offshore zmienia zasady gry.

Wszystkie zalety zostały osiągnięte bez kompromisu wytrzymałości i wodoodporności.

 

 2 325,00 zł    Kod produktu:  Y00297 

http://www.henrilloyd.pl 

 

Komentarze