Azimut Flybridge 40

0
898

12 metrów, dwie kabiny, dwie łazienki, podnoszona platforma pływająca na rufie, HUGE FLY; to kilka z silnych cech najnowszego członka kolekcji Azimut Flybridge.

Azimut 40 jest łodzią, która otwiera kolekcję Flybridge – z dogodnym mostkiem kapitańskim.

Wielki cruiser charakteryzujący się mnóstwem komfortowych przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz.  Linia ta została od początku stworzona w stoczni Avigliana, na podstawie całościowego projektu Stefana Righini i projektu wnętrza Carla Galeazzi. Celem, który udało się osiągnąć, było osiągnięcie maksymalnego i wszechstronnego komfortu wśród jachtów należących do sektora cruiserów.

Azimut 40 posiada przestronną kabinę dla właściciela na dziobie i kabinę na śródokręciu z podwójnym łóżkiem. Obie dysponują prywatnymi łazienkami, dla wygody podróżowania zarówno z rodziną, jak i w parze. Śródokręcie jest bardzo jasne, dzięki panoramicznemu oknu mieszczącemu się w kabinach gościnnych, oraz przedniej szybie. Kolejną zaletą jachtu jest duży salon na głównym pokładzie, który dzięki oświetleniu i zmyślnym zaprojektowaniu przestrzeni, wydaje się jeszcze większy niż w istocie. Luksusowe wnętrze zapewniają miodowy odcień oświetlenia ledowego, drewniane wykończenia i kremowo białe obicia siedzisk.

 

Specyfikacja:

Dlugość: 12,24 m

Długość kadłuba: 11,58 m

Szerokość: 4,09 m

Szerokość kadłuba: 3,86 m

Zanurzenie: 1,15 m

Wyporność: 12,5 t

Zbiornik paliwa: 1100 l

Zbiornik wody: 390 l

Kabina: 2 osobowa

Koje: 4 +1

Silniki:2 x Cummins QSB 5.9 355 Hp (265 kW)

Prędkość: 25-31 węzłów

Kategoria: B

Załoga: 10 osób

 

Źródło: http://www.azimutyachts.com/

Komentarze