115 Sunreef Power

0
2675
Z uwagi na rosnące zainteresowanie rynku na coraz większe jednostki, Stocznia Sunreef Yachts prezentuje najnowszy model 115 stopowego superjachtu motorowego – 115 Sunreef Power. Jacht jest kontynuacją pod względem rozwiązań architektonicznych i stylistycznych wprowadzonego w 2013 roku rewolucyjnego konceptu 90 Sunreef Powercharakteryzującego się sportową sylwetką i wysublimowaną formą oraz nieskończonymi możliwościami aranżacji wnętrza.

115 Sunreef Power został przygotowany na miarę osób, które cenią sobie wszystkie najlepsze cechy katamaranów – superjachtów, jak powiększona przestrzeń życiowa czy niezwykła stabilność podczas żeglowania połączona z luksusowym wykończeniem typu „custom” charakteryzującego wszystkie jednostki Sunreef.

Projekt 115 Sunreef Power ma na celu wykorzystanie jak największej powierzchni wewnętrznej, aby uzyskać maksimum przestrzeni mieszkalnej – 680 m². Na jednostce w najbardziej komfortowych warunkach będzie można zakwaterować, aż 12 gości. Koncept przewiduje niezliczone ilości rozwiązań, które finalnie zostaną dopasowane do wymagań zamawiającego. 

Pierwszy (przykładowy) layout 115 Sunreef Power, stworzony przez projektantów Sunreef zakłada, iż na pokładzie głównym obok przestronnego kokpitu znajdzie się imponujący salon o powierzchni 80 m². Na tym samym poziomie usytuowane zostaną: kuchnia ze spiżarnią, biuro, siłownia, a także, w części dziobowej, 50-metrowa kabina właścicielska z oddzielną garderobą i łazienką.

Dzięki panoramicznym oknom w suicie właścicielskim rozciągać się będzie widok na wodę lub marinę (w zależności od aktualnego położenia), a także prawie 60 metrowy taras na przodzie jachtu. Na pokładzie głównym zaproponowano składane otwierane balkony. Do kadłubów, w których łącznie umieszczono 5 kabin prowadzić będą oddzielne przejścia z salonu. By zapewnić gościom maksymalny komfort, w każdej kabinie przewidziano prywatne toalety, liczne schowki oraz osobne wejścia.

Stację nawigacyjną zaproponowano na pokładzie słonecznym, na którym znajdzie się kolejny prawie 70 metrowy salon oraz komfortowa strefa wypoczynkowa. Z kolei przestrzeń garażowa pomieści ponton dla 12 osób, 2 jet ski , zestaw do nurkowania oraz 4 sea boby. 115 Sunreef Power to prawdziwa pływająca willa ze wszystkimi udogodnieniami, które zostaną zaprojektowane przez biuro architektoniczne Sunreef według potrzeb właściciela.

Specyfikacja:

  • Długość: 35 m
  • Szerokość: 13,8 m
  • Zanurzenie: 1,7 m
  • Silniki: MTU 16V 2000 M94 2600HP @ 2450 rpm
  • Maksymalna prędkość: 30kn
  • Załoga: 6
  • Goście: 12
  • Całkowita powierzchnia mieszkalna: 680 m²
  • Projekt: Sunreef Yachts

www.sunreef-yachts.com 

Komentarze