Sunseeker 28

0
723

Sunseeker rozpoczyna proces produkcji jachtów nowej generacji. Elementem najbardziej urzekającym jest niezwykłe oszklenie pokładu, które oprócz dostępności światła dziennego, pozwala na panoramiczny widok morza.

Sunseeker International z przyjemnością informuje, że jacht Sunseeker 28 wygrał tytuł „Best Production Motor Yacht (24m do 40m) na niedawnym Asia Boating Awards 2012.

Nagrodzone jachty wzbudziły duże zainteresowanie w mediach morskich poświęconych rekreacji oraz regionalnych mediach biznesowych. To już ósma edycja Asia Boating Awards, stworzonych przez Asia-Pacific Boating i China Boating magazines, które są jednymi z najbardziej popularnych i cenionych imprez w swoim rodzaju, mających na celu uhonorowanie najlepszych pomysłów z azjatyckiego przemysłu morskiego. W tym roku nagrody przyznawano w 19 kategoriach, prezentując zarówno azjatyckie projekty regat, konstrukcje, mariny, jak i marki międzynarodowe.

Uzyskawszy w zeszłym roku tytuł „Best Brand Presence in Asia”, Sunseeker kontynuuje wspieranie projektów w Azji,  aktywnie uczestnicząc w niektórych wydarzeniach.

Źródło: http://www.sunseeker.com/

Fot. © Sunseeker

Komentarze