Sunreef Yachts odkrywa koncept 150 Sunreef Power TRIMARAN

0
1303

Stocznia Sunreef Yachts będąca liderem w projektowaniu luksusowych katamaranów i superjachtów typu custom nieustannie odpowiada na zapotrzebowanie rynku na innowacyjne, bardziej zaawansowane technologicznie oraz projektowo jednostki. Architekci koncepcyjni Sunreef właśnie odkrywają przed światem najnowszy model – 150 Sunreef Power Trimaran o długości 46 metrów. Jednostka jest mniejszą i bardziej intymną wersją 210 Sunreef Power Trimaran, którego projekt w 2013 r. zrewolucjonizował światową branżę nautyczną.

 
 

150 Sunreef Power Trimaran dzięki trzem niezależnym kadłubom oferuje maksymalną stabilność, komfort oraz powiększoną przestrzeń użytkową sięgającą 370 m² na dwóch niezależnych pokładach z ekskluzywnymi otwartymi tarasami i przestronnym kokpitem.

Projektanci Sunreef podkreślają, że Trimaran podobnie jak inne jednostki Sunreef zostanie ostatecznie w pełni skonstruowany według wymogów właściciela. Liczba możliwych projektów wnętrza i dodatkowych rozwiązań jest nieskończona. Pierwszy proponowany layout zakłada wystarczającą ilość miejsca do zakwaterowanie 8-9 gości w 4 niezależnych kabinach o wielkości 20 m² każda z panoramicznym widokiem i dodatkowym balkonem. Na pokładzie głównym zaproponowano salon z przestrzenią wypoczynkową, o łącznej powierzchni 100 m², a na przedniej części jachtu suit właścicielski z imponującą kabiną właściciela, prywatnym loungem oraz niezależną łazienką. Całość dopełnia taras w sekcji dziobowej (18 m²), z którego podziwiać można zapierające dech w piersiach widoki, w zależności od destynacji jaką wybierze właściciel wraz ze swoimi gośćmi. Do obsługi przewidziano 9 osobową załogę.

PROPONOWANE LAYOUTY

 
 

Kontynuując sukces swojego poprzednika, 150 stopowy Trimaran został zaprojektowany by w pełni wykorzystać przestrzeń życiową na szerokości 19 metrów, z której każdy odcinek zostanie starannie przemyślany i dopasowany do właściciela. Architekci Sunreef zakładają w modelu dodatkowe miejsce na schowki, garaże w forpiku oraz w sekcji rufowej na pontony i zabawki wodne. W kadłubie centralnym mogą zostać umieszczone kabiny dla załogi i kapitana z osobnymi łazienkami oraz kuchnią. Specjaliści ze stoczni zakładają, że jacht osiągnie prędkość nawet do 30 węzłów.

obraz nr 3

 
 

Projekt 150 Sunreef Power Trimaran to kolejna perła w zakresie projektowania jachtów. Jego elegancka i superinnowacyjna linia tylko potwierdza status stoczni Sunreef, jako lidera w konstrukcji luksusowych wielokadłubowców.

SPECYFIKACJA:

 

Komentarze