ATS 32

0
2622

Jacht ATS 32 to rodzinny jacht turystyczny przeznaczony do żeglugi morskiej i śródlądowej. Wygodny i przestronny, wysokość kabiny gwarantuje pełny komfort osobom wysokim. Małe zanurzenie pozwala odwiedzać porty charakteryzujące się niewielką głębokością wody.

Wysokie wartości momentów prostujących i duży zakres stateczności przekładają się na bezpieczną i komfortową żeglugę (nie występuje zjawisko gwałtownego ostrzenia przy szkwałach). Jednostka jest w pełni przystosowana do jednoosobowej żeglugi morskiej.

Zaprojektowane szerokie półpokłady pozwalają na wygodną pracę oraz odpoczynek (opalanie się). Pomyśleliśmy także o obszernym, dobrze osłoniętym kokpicie, w którym znajdują się głęboko profilowane wygodne ławki do siedzenia lub leżenia nawet w głębokim przechyle. Odpowiednie linie kabiny zapewniają doskonałą widoczność z miejsca sterowania zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej. Sprawdzona klasyczna linia, wąska rufa, to przyjemność w żegludze z wiatrem.

Stworzony do rodzinnych rejsów po Bałtyku – dzięki osiąganym prędkościom „przeskoki” między portami nie zmuszają do spędzania nocy w morzu.

W pełni wyposażona łazienka z toaletą i prysznicem, zainstalowane duże zbiorniki wody oraz wody gorącej (terma o pojemności 50 litrów) – to przyjemność z użytkowania. Bezpieczeństwo, szybkość, komfort oraz prostota obsługi powodują, że jest to IDEALNY JACHT DLA CIEBIE.

Niezmienny jest tylko kształt kadłuba i pokładu, natomiast reszta zależy od TWOJEJ inwencji i potrzeb: dowolne kolory kadłuba i pokładu, dwie lub trzy kabiny, ster głębinowy bądź na pawęży, silnik stacjonarny lub doczepny, dowolny wybór drewna (kolor, faktura itp.), wnętrze z wkładkami i drewnianymi dodatkami lub zabudowa całkowicie w drewnie, wersja mieczowa, różnego rodzaju dobalastowanie (w zależności od akwenu pływań).

Dla wymagających dostępna jest regatowa wersja – RACER – ze specjalnie zmodyfikowanym wyposażeniem i zabudową. 

 

obraz nr 1

 

Specyfikacja jachtu:

Długość całkowita:       9,60 m,

Szerokość całkowita:   3,20 m,

Zanurzenie:                 0,45 m ÷ 2 m,

Masa całkowita:          3500 kg ÷ 4500 kg, 

Fok – genua:                16 m2 ÷ 20 m2,

Grot:                           28 m2,

Kadłub:                       w wersji przekładkowej z żywicy poliestrowo-szklanej,

Pokład:                       w całości wykonany w technologii przekładkowej,

Kategoria projektowa:   CE – B.

 

Test jachtu

 

Źródło: www.yacht.ats.pl

Komentarze