Zmiana siedziby PZŻ

0
444

Biuro wznowi działalność w dniu 11 kwietnia 2011 r. w nowej siedzibie: 01-226 Warszawa, ul. Ludwiki 4. Numery telefonów pozostaną bez zmian i będą aktywne od dnia 11 kwietnia 2011 r.

 

 

W sprawach pilnych prosimy o kontakt na adresy e-mailowe poszczególnych pracowników Biura Związku.

Sekretarz Generalny
Zbigniew Stosio pyasgen@pya.org.pl

Sekretariat:
Ewelina Bies pyabiuro@pya.org.pl

Wydział prezydialny:
Stefan Heinrich stefan@pya.org.pl

Wydział majątkowy:
Ryszard Nowakowski r.nowakowski@pya.org.pl

Wydział finansowo-księgowy:
Główna księgowa Danuta Krużyńska kruzynska@pya.org.pl
Mariola Szymańska pyafinanse@pya.org.pl
Anna Mizgalska mizgalska@pya.org.pl

Wydział sportu:
e-mail: pyasport@pya.org.pl
Tomasz Chamera t.chamera@pya.org.pl
Marzena Kącka m.kacka@pya.org.pl
Elżbieta Polowczyk pyasportela@pya.org.pl
Andrzej Wyrzykowski pyaaw@pya.org.pl
Ewelina Albrecht-Ziaja e.ziaja@pya.org.pl

Wydział patentów żeglarskich:
Małgorzata Ciosek m.ciosek@pya.org.pl

Wydział rejestracji jachtów:
Magdalena Cytling m.cytling@pya.org.pl
Dorota Hernik d.hernik@pya.org.pl

Komentarze