Zew Oceanu – nagroda główna w konkursie im. Kazimierza Nowaka

0
373

Wróciliśmy z Poznania z Festiwalu podróżniczego NA SZAGE. Pojchaliśmy tam ponieważ jakimś cudem dostaliśmy się do finału konkursu im. Kazimierza Nowaka wraz z 7 inymi prezentacjami (szczerze mówiąc wątpiliśmy, że się do niego dostaniemy, bo Brożka ma wadę wymowy, a Szymon tendencję do mówienia za szybko :). Dlatego czujemy się bardzo zaszczyceni tym, że Jury konkursu po burzliwych  obradach zdecydowało się przyznać tę szczególna nagrodę nam.

  obraz nr 1

Ogranizatorem konkursu jest Fundacja im. Kazimierza Nowaka.  „Nawiązując do postaci i dorobku naszego patrona, chcemy promować podróżników, którzy potrafią w sposób ponadprzeciętny dzielić się swoimi wrażeniami, doświadczeniami i refleksjami z odbytych podróży. Chcielibyśmy uhonorować osoby, które poprzez tekst, materiał audiowizualny oraz opowieść, przedstawią swoją podróż szczególnie atrakcyjnie. Natomiast ocena wyprawy na płaszczyźnie wyczynu sportowego, będzie miała znaczenie drugorzędne.” W Jury w kategori prerzentacja multimedialna znaleźli się: Dominik Szmajda – Przewodniczący Jury (Fundacja im. Kazimierza Nowaka), Ewa Banasiak (Poznański Klub Podróżnika), Magdalena Bobryk (DESIGNCAN), Anna Grebieniow (Fundacja im. Kazimierza Nowaka), Beata Kaczor (Wydział Turystyki i Rekreacji AWF), Dorota Kurasińska (Klub Podróżnika w Przeźmierowie), Filip Kierzek (Fundacja im. Kazimierza Nowaka), Bartek Mazur (Studenckie Koło Naukowe Sekcja Geograficzno-Krajoznawcza TiR AWF), Jakub Rybicki (ubiegłoroczny zwycięzca)

Pojawił się również materiał o festiwalu w poznańskich wiadomościach:http://wtkplay.pl/video-id-9328 Zapraszamy do obejrzenia!

Za zgodą: www.zewoceanu.pl 

Komentarze