Żegluga Szczecińska zaprasza na darmowe rejsy

0
277

Ponad 130 wejściówek na darmowe rejsy motorówkami przygotowała dla mieszkańców Żegluga Szczecińska. Bilety odbierać można od jutra (tj. od piątku) w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Jana z Kolna 7.

Rejsy odbywać się będą w sobotę, 30 kwietnia. Atrakcja ma zachęcić mieszkańców do zobaczenia Szczecina od strony wody oraz do odwiedzenia nowego portu jachtowego na Wyspie Grodzkiej w dniu oficjalnego otwarcia sezonu żeglarskiego 2016.

Do dyspozycji mieszkańców będą 3 motorówki z 4 miejscami (nie licząc sternika). Rejsy odbywać się będą co pół godziny. Każdą łodzią sterował będzie wykwalifikowany pracownik Żeglugi Szczecińskiej, który wyposaży gości w kapoki i zadba o ich bezpieczeństwo podczas wycieczki.

Na bezpłatnych biletach, które przygotowaliśmy dla mieszkańców, widnieją godziny, na które dane wejściówki obowiązują. Każdy zainteresowany darmowymi wycieczkami po wodzie będzie mógł odebrać do czterech bezpłatnych biletów wstępu na wybraną godzinę (w miarę dostępności wejściówek). Rejsy rozpoczną się o godz. 12.00, a zakończą o 17.30 (ostatnie wypłynięcie o 17.00), przed planowanym na ten dzień koncertem na pływającej scenie.

Motorówki odchodzić będą z pomostu portu jachtowego, od strony Wyspy Grodzkiej. Wstęp na pokład tylko za okazaniem odebranej w CIT wejściówki.

Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Jana z Kolna 7 czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00 oraz w sobotę w godz. 9.00 – 14.00. O aktualnościach (m.in. związanych z dostępnością wejściówek) Zegluga Szczecińska będzie informować na bieżąco na fanpage’u na portalu Facebook.

 

Komentarze