Zapraszam na rejs przez Atlantyk – regaty ARC 2012

0
631

Poczuj smak wielkiej przygody i prawdziwego żeglarstwa – ARC 2012. Weź udział w  największych na świecie turystycznych regatach przez Atlantyk i pokonaj ocean na pokładzie nowoczesnego, doskonale wyposażonego Jachtu. Oczywiście DOBREGO JACHTU – Jeanneau 53 s/y „JUNA II”.

 

DOBRE JACHTY zapraszają do udziału w niezwykłym wydarzeniu, jakim jest ARC 2012 – Atlantic Rally for Cruisers 2012. To największe turystyczne regaty przez Atlantyk, organizowane co roku na trasie z Las Palmas na wyspach Kanaryskich do Rodney Bay na karaibskiej wyspie Saint Lucia. W tegorocznej edycji wystartuje ponad 200 załóg z całego świata, które rywalizować będą na trasie liczącej  ponad 2700 mil.

ARC 2012 to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim wielkie święto miłośników żeglarstwa. Przed startem, zaplanowanym na 25 listopada w Las Palmas, odbędzie się wiele imprez towarzyszących, spotkań integracyjnych, warsztatów z dziedziny bezpieczeństwa, a także specjalne spotkania organizowane dla załóg jachtów marki JEANNEAU, której wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest firma Dobre Jachty.

Możesz wziąć udział w tych wyjątkowych regatach na pokładzie jednej z najnowszych jednostek dostarczonych przez DOBRE JACHTY – doskonałego, bardzo wygodnego jachtu oceanicznego Jeanneau 53 „JUNA II”.

Aby uzyskac szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem:

Maciej Stompór, maciej.stompor@dobrejachty.pl, tel. kom. 662 148 277

Więcej informacji na temat tej wyjątkowej okazji znajduje się również na naszej stronie: http://www.dobrejachty.pl/

Zapraszam na transatlantycką przygodę życia!

Mateusz Kusznierewicz

Komentarze