Zakończenie sezonu żeglarskiego – Dzień dla Życia

0
133

 

 

Dokładnie 17 października oficjalnie zakończymy sezon żeglarski 2015. Przygotowujemy na ten dzień sporo niespodzianek. Będą niezwykli goście i mnóstwo atrakcji. Startujemy o godzinie 12:00 pod masztem.

Zaraz po części oficjalnej, dla wszystkich uczestników naszych zajęć przygotowane będą regaty Nadzieja Sportu. Różne klasy, różne kategorie, zdrowa rywalizacja i zabawa! Tych, którzy nie będą pływać zapraszamy na gry i zabawy na lądzie. Szczególnym punktem naszej imprezy jest ognisko z kiełbaskami. Wystarczy dla wszystkich, więc zapraszamy naszych wychowanków z rodzicami, sympatyków żeglarstwa i osoby, które jeszcze nie wiedzą czym zajmuje się Centrum Żeglarskie.

 

 

Dzieci na wodzie i lądzie, a rodzice kibicując mogą zrobić coś dobrego! Kolejny raz impreza na przystani będzie Dniem dla Życia. Dorośli między 18-55 rokiem życia będą mogli dołączyć do bazy potencjalnych dawców szpiku kości. Każda z osób, które zdecydują się zapisać do bazy, w podziękowaniu będzie miała możliwość wypłynięcia w krótki rejsik po jeziorze z uczestnikami naszych zajęć.

Wyjątkowymi gośćmi na przystani będą tez superbohaterowie. Batman, Superman, a może Spiderman – warto zobaczyć kto ze Szczecińskiej Ligi Superbohaterów nas odwiedzi.

Będą występy, regaty, ognisko z kiełbaskami. Coś miłego i coś dobrego.

 

Przypominamy 17.10.2015 spotykamy się w samo południe pod masztem. Centrum Żeglarskie, ul. Przestrzenna 21.

Cały plan imprezy dostępny jest na stronie www.centrumzeglarskie.pl 

Komentarze