Zachodniopomorski Szlak Żeglarski w TVN Meteo!

0
416

Miło nam poinformować, że już wkrótce w Magazynie Żeglarskim TVN Meteo będzie można obejrzeć podsumowanie 49. Etapowych Regat Turystycznych. Premierowe wydanie Magazynu Żeglarskiego poświęconego regatom – 29 sierpnia o godzinie 19:30!

obraz nr 1

Autorzy Magazynu Żeglarskiego dedykują swój program do szerokiego grona miłośników wiatru i wody. Do tych wszystkich, którym wiatr we włosach i chlupot wody pod dziobem podnosi poziom adrenaliny. Magazyn Żeglarski pokazuje nie tylko to czym jest żeglarstwo, ale również jak zabrać się do kitesurfingu czy choćby dlaczego nurkowanie jest dostępne niemal dla wszystkich. Miłość do wiatru i wody – tą pasją chcą zarazić widzów dziennikarze stacji TVN.

Podsumowanie 49. Etapowych Regat Turystycznych w sierpniowym Magazynie Żeglarskim to tylko jeden z pierwszych owoców współpracy nawiązanej przez Związek Portów i Przystani Jachtowych ze stacją TVN. Juz teraz możemy zdradzić, że w kolejnych odcinkach Magazynu Żeglarskiego zajrzymy z wizytą do kolejnych portów Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. Ku naszej uciesze, prężnie rozwijająca się na Szlaku infrastruktura żeglarska przykuła bowiem uwagę kamer telewizji TVN. Zapraszamy więc do oglądania Magazynu Żeglarskiego w TVN Meteo.

Premierowe wydania w każdy ostatni czwartek miesiąca o godzinie 19:30!

Zapraszamy również na profil facebookowy Magazynu Żeglarskiego >>> TUTAJ <<<

 

Komentarze