Zachodniopomorski Szlak Żeglarski na Targach

0
356

Zachodniopomorski Szlak Żeglarski będzie jednym z wystawców podczas XX Międzynarodowych Targów Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego, które odbędą się już w najbliższy weekend 28-30 marca w Katowicach.

By jak najlepiej przybliżyć gościom ten żeglarski projekt zorganizowana zostanie  podczas targów specjalna konferencja multimedialna. Jak wyraźnie pokazują statystyki, porty jachtowe Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego odwiedza coraz więcej żeglarzy ze Śląska, stąd weekendowa wizyta na targach w Katowicach

Odbieramy wiele sygnałów z klubów i żeglarzy z południa Polski zainteresowanych odwiedzeniem naszego regionu. Chcemy bezpośrednio przekazać im wszystkie szczegółowe informacje i zaprosić ich na Pomorze Zachodnie – mówią przedstawiciele Szlaku.  Szczegółowe informacje nt. naszych marin i całego Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego będzie można uzyskać w punkcie informacyjnym w pawilonie numer 3 (stoisko 24A). Prezentacja multimedialna odbędzie się natomiast na głównej scenie targowej w piątek 28 bm. około godziny 15:00 (pawilon nr 3). Dla wszystkich gości konferencji organizatorzy spotkania przygotowali najnowsze przewodniki żeglarskie nt. szlaku, informatory i wiele gadżetów – niespodzianek. Za tydzień podobnie będzie w Warszawie, gdzie Zachodniopomorski Szlak Żeglarski będzie głównym partnerem targów „Wiatr i Woda 2014”.

Źródło:  Tomasz Matyśkiewicz (ZPiPJ, www.marinas.pl)

Komentarze