Z Henri Lloyd dookoła świata!

0
400

To już pewne – kapitan Tomasz Cichocki po raz drugi wypłynie w samotny rejs dookoła świata. W tej przygodzie wspierać go będzie  firma Henri Lloyd.

Pierwsza wyprawa trwała dziesięć miesięcy. Ze względu na usterkę techniczną kapitan w trakcie swojej podróży musiał zawinąć do portu. Tym razem chce opłynąć kulę ziemską bez żadnych przystanków. Czy mu się uda? Na pewno nie brakuje mu ambicji, silnej woli i umiejętności. Wokół siebie ma również olbrzymie grono przyjaciół i partnerów, którzy chcą  mu pomóc w osiągnięciu celu. Wśród nich jest firma Henri Lloyd, która zapewni żeglarzowi odzież ochronną na czas podróży.

– Od 50 już lat dbamy o to, żeby nasze produkty były jak najwyższej jakości, ponieważ żeglarze korzystają z nich w naprawdę ekstremalnych warunkach – mówi Andrzej Schuetz, dyrektor Henri Lloyd Polska. – Jesteśmy pewni, że kapitan w naszej odzieży będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Tomasz Cichocki planuje wypłynąć w rejs we wrześniu tego roku. Przypominamy, że to będzie druga próba opłynięcia kuli ziemskiej bez zawijania do portów. Żeglarz wybrał trasę południową szlakiem Kliprów, na wschód.

– To będzie wyjątkowy rejs, nie tylko dla kapitana, ale dla wszystkich Polaków – podkreśla Andrzej Schuetz. – Możemy być dumni, że Kapitan Tomasz Cichocki – Polak, popłynie dookoła świata na polskiej łodzi, ubrany w odzież uszytą przez polskie szwaczki, pracujące w firmie założonej przez Polaka – Henryka Strzeleckiego.

Komentarze