Volvo Ocean Race – rekrutacja oficerów medialnych

0
334

Organizatorzy Volvo Ocean Race po raz kolejny poszukują osób, które chcą się zmierzyć z wyzwaniem oceanicznych regat VOR i dołączyć do startujących załóg w charakterze oficerów medialnych. „To najcięższa robota w mediach” mówili „medialni” poprzedniej edycji!

Od aplikujących wymaga się by pokazali swoje umiejętności z zakresu dziennikarstwa, pisania tekstów i ich edycji, przygotowania materiałów multimedialnych (w tym filmowanie, audio, edycja, montaż), fotografii, działań z zakresu social marketingu. Ponadto osoby te muszą posiadać idealny stan zdrowia, kondycję fizyczną, odporność na ciężkie warunki w czasie regat – chorobę morską, zimno, niewyspanie, ciągłą wilgoć oraz posiadać zdolności interpersonalne by bezkonfliktowo współdziałać w grupie ludzi zamkniętej na małej powierzchni jachtu.

Aplikacje rozpoczęły się o godzinie 0900 06 czerwca 2016 i potrwają do 15 czerwca 2016 do godziny 1800.

Ze zgłoszonych kandydatów organizatorzy chcą wybrać tych najbardziej odpowiednich, którzy pierw wezmą udział w rozmować kwalifikacyjnych, a następnie zostaną skierowani na wstępne szkolenie. Spośród tych osób wyłonieni zostaną najlepsi, którzy w 2017 roku dołączą do potencjalnych teamów VOR i będą z nimi żeglować w czasie sezonu letniego. 

więcej informacji oraz zgłoszenia na stronie VOR

http://if.volvooceanrace.com/ 

Komentarze