Ubierz się jak Ben Ainslie

0
542

 

W polskich salonach Henri Lloyd dostępna jest już kolekcja BAR, którą wzorowano na odzieży stworzonej specjalnie dla teamu sir Ben’a Ainslie na America’s Cup.

 

Załoga Ben Ainslie Racing chce zdobyć jeden z najwyższych żeglarskich trofeów – Puchar Ameryki. Regaty America’s Cup odbędą się dopiero w 2017 r., jednak już trwają wyścigi klasyfikacyjne. Ostatnio jachty ścigały się na Bermudach, gdzie załoga Ben Ainslie Racing zajęła czwarte miejsce.

 

obraz nr 1

 

Warto podkreślić, że członkowie Ben Ainslie Racing pływają w odzieży Henri Lloyd. Potentat w produkcji odzieży żeglarskiej zaprojektował dla nich specjalną kolekcję, która ze względu na specyfikę amerykańskich regat została wykonana z najtrwalszych materiałów, przy zastosowaniu innowacyjnych technologii.


Część kolekcji stworzono specjalnie dla klientów i sympatyków załogi sir Ben’a. Obok logo HL znajdziemy na tej odzieży również znaczek teamu Ben Ainslie Racing. Już dziś można ją zakupić w polskich salonach Henri Lloyd. W kolekcji znajdziemy m.in. kurtkę BAR AKENHAM, koszulki polo oraz t-shirty.

 

Zapraszamy na zakupy!

Komentarze