Tydzień żeglarski w Henri Lloyd

0
489

Profesjonalna odzież żeglarska Henri Lloyd aż do 40% taniej! Koniecznie musisz skorzystać z takiej okazji, tym bardziej, że promocja będzie trwała przez cały tydzień!

 

Żeglarstwo uczy cierpliwości, odwagi, pokory i umiejętności pokonywania kolejnych przeszkód. Te cechy charakteryzują również projektantów odzieży żeglarskiej Henri Lloyd, którzy kontynuują zapoczątkowaną przez Henryka Strzeleckiego, założyciela marki, wizję zrewolucjonizowania żeglarskiego świata. Cierpliwie szukają nowych rozwiązań technicznych, nie boją się stosować nowatorskich metod produkcji, miesiącami testują projekty, a przede wszystkim przekraczają kolejne granice innowacyjności. Dlatego też nikogo nie trzeba przekonywać, że odzież żeglarska Henri Lloyd jest niezawodna i sprawdza się w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Każdy, kto chociaż raz jej zaufał, wie, że profesjonalizm można odnaleźć w najmniejszym szwie. Wybierają ją najlepsi żeglarze i pasjonaci na całym świecie.

obraz nr 1

 

Salony firmowe Henri Lloyd znajdziemy w największych polskich miastach i właśnie w nich, już za kilka dni rozpocznie się  Tydzień Żeglarski! Co to oznacza? Atrakcyjne oferty cenowe na profesjonalną odzież, obuwie i akcesoria żeglarskie! Ceny wybranych produktów spadną nawet o 40%! To nie lada gratka dla miłośników wodnych przygód. Nie ma się nad czym zastanawiać. Wpadnij do jednego z salonów HL w dniach 12-18 września i złap najlepsze okazje! One czekają właśnie na Ciebie! Promocja obowiązywać będzie również w oficjalnym sklepie internetowym firmy www.henrilloyd.pl

 

Zapraszamy!

 

 

Adresy salonów:

Brodnica, Mazurska 9,

Gdynia, C.H. Klif, Al. Zwycięstwa 256,

Kraków, Galeria Kazimierz, Podgórska 34,

Warszawa, MODO, ul. Łopuszańska 22

Poznań, Galeria Malta, ul. Maltańska 1

Toruń, PDT, Rynek Staromiejski 36/38,

Wrocław, D.H. Renoma, Świdnicka 40,

Szczecin, ul. Przestrzenna 11

Sochaczew, ul. Warszawska 33c

Komentarze