Tydzień żeglarski w Henri Lloyd

0
361

Żeglarze przygotowujący się do sezonu nie mogą przepuścić takiej okazji – od 7 do 13 marca w salonach Henri Lloyd trwać będzie „Tydzień żeglarski”. Co to oznacza? Szalone obniżki cen!

 

obraz nr 1

 

Liderem na rynku odzieży żeglarskiej już od ponad pół wieku jest Henri Lloyd. Jego produkty klienci cenią sobie przede za niezawodność, innowacyjne rozwiązania techniczne oraz modny design. Do tego gwarantują też poczucie komfortu, nawet w trudnych warunkach na wodzie. Za prawdziwością tego przemawia fakt, że w odzieży Henri Lloyd pływają najlepsi żeglarze zarówno polscy, np. Piotr Tarnacki czy Kuba Pawluk, jak i zagraniczni, m.in. sir Ben’a Ainslie, który wraz z załogą bierze udział w najbardziej prestiżowych regatach America’s Cup.

Przed rozpoczęciem sezonu Henri Lloyd postanowił przygotować niespodziankę dla swoich klientów. Już w najbliższy poniedziałek, 7 marca, w salonach i sklepie internetowym HL zaczyna się „Tydzień żeglarski”. W jego trakcie ceny wybranych modeli z kolekcji żeglarskiej spadną do 50%. Taka okazja na nie zdarza się często – niezawodna odzież na najtrudniejszą pogodę nawet o połowę tańsza! Nie można przepuścić takiej okazji! Pytajcie się w sklepach Henri Lloyd o produkty objęte promocją. Akcja potrwa do niedzieli, 13 marca.

 

Adresy salonów Henri Lloyd, w których będzie trwać „Tydzień żeglarski”:

 

Brodnica, Mazurska 9,

Gdynia, C.H. Klif, Al. Zwycięstwa 256,

Kraków, Galeria Kazimierz, Podgórska 34,

Warszawa, MODO, ul. Łopuszańska 22

Toruń, PDT, Rynek Staromiejski 36/38,

Wrocław, D.H. Renoma, Świdnicka 40,

Szczecin, ul. Przestrzenna 11

Sochaczew, ul. Warszawska 33c


www.henrilloyd.pl

Komentarze