TJV: Oficjalne otwarcie wioski

0
702

Dziś o 11.00 Edouard Philippe (Zastępca Prezydenta Miasta Le Havre) i Pascal Bourdin (Prezes Mondelēz International France et Benelux), zainaugurowali otwarcie wioski Transat Jacques Vabre 2013. 

Edouard Philippe: „Jest mi niezmiernie miło powitać wszystkich w Le Havre podczas 11. edycji Transat Jacques Vabre, który na stałe wpisał się w kalendarz wyścigów żeglarskich. Zwłaszcza, że basen portowy im. Paul Vatine jest idealny do organizacji tego typu wyścigów (…) . ”  

Pascal Bourdin: „Przyczyniłem się do stworzenia Transat Jacques Vabre w 1993 roku. Powrót po 20 latach to dla mnie wielkie emocje. Widzę, jak impreza przekształcała się i rosła: było 13 jachtów w 1993 roku, mamy 44 w tym roku. Wybór miasta Le Havre, od pierwszej edycji, był znakomity. Transat Jacques Vabre i Mondelēz International dążą do wspólnego celu: zrównoważonego rozwoju i ograniczenia wpływu na środowisko (…).

3588_

Uroczyste otwarcie nie mogło się obejść bez symbolicznego przecięcia wstęgi, Edouard Philippe i Pascal Bourdin zrobili to razem. Wioska Transat Jacques Vabre będzie otwarta codziennie aż do 3 listopada w godzinach od 10.00 do 20.00, oraz do 22.00 w piątek i sobotę.

Źródło: www.transat-jacques-vabre.com 

Komentarze