„Sztormy” i sztormowy Konkurs!

0
654

Nowości wydawniczych ciąg dalszy. Chyba jeszcze nie było takiego miesiąca aby trzy książki o tematyce żeglarskiej ukazały się w tak krótkim czasie. Jest to bardzo dobry znak.

Dzisiaj kilka słów o książce „Sztormy” autorstwa Dag’a Pike. Napisano już wiele książek na temat sztormów: jak go przewidzieć, jak sobie z nim poradzić. A mimo tego sztormy nadal są przerażające, niebezpieczne ale i inspirujące, dostarczając żeglarzom nieporównywalnych z niczym wrażeń. W książce „Sztormy” autor ze szczegółami opowiada nam o sztormach napotkanych przez siebie oraz o tych, o których jedynie słyszał. Przywołane są historie dramatycznych akcji ratunkowych, tragicznych wypadków na pokładach dużych statków oraz mniejszych jednostek.
To wszystko jest przybliżone i uplastycznione przez liczne zdjęcia. Podsumowaniem książki będzie stwierdzenie autora, że „sztorm może być długą i wyczerpującą walką o życie”.

Fascynująca książka, pozwalająca przyjrzeć się ogromnej potędze natury.

 Książka jest dostępna w http://www.ksiegarniamorska.pl/index.php?str=60&fun=more&kat=4&id_prod=409 

Katarzyna Koj

Źródło: http://www.ksiegarniamorska.pl

  

UWAGA KONKURS!!!

 Miała mieć swoją prezentację na targach „Wiatr i Woda” ale już ją mamy. Pachnąca farbą, nowiutka książka „Sztormy” autorstwa Daga Pike’a. Skoro „Sztormy”, to konkurs będzie dotyczył najbardziej sztormowych zdjęć. Duże, wysokie fale, burze, deszcze, porwane żagle, czarne chmury……..

Do wygrania:
I miejsce – egzemplarz książki „Sztorm” wraz z koszulką
II miejsce – koszulka
III miejsce – koszulka

Aby wygrać jedną z nagród należy: zamieści „sztormowe” zdjęcie w ramach wydarzenia (http://www.facebook.com/events/206859656127342/). Osoba, która zbierze najwięcej kliknięć „lubię to” – wygrywa. Osoby, które będą miały problem z umieszczeniem zdjęcia proszę o przesłanie zdjęcia na adres info@charter.pl w tytule wiadomości wpisując temat KONKURS. My je dodamy na nasz profil.

Jedna osoba może dodać tylko jedno zdjęcie, każde następne usuwamy. Konkurs trwa do 28.02.2013 r., do godziny 21:00.

Komentarze