Sunreef Yachts kontynuuje globalną ekspansję z nowym biurem w Dubaju

0
732

Sunreef Yachts, światowy lider w projektowaniu i konstrukcji luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów na zamówienie, kontynuuje globalną ekspansję otwierając lokalne biuro w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Stocznia z siedzibą w Gdańsku, posiada już swoje oddziały w Fort Lauderdale w USA oraz w Szanghaju w Chinach. Firma prężnie rozwija swoją działalność na Bliskim Wschodzie biorąc udział w licznych prestiżowych wydarzeniach oraz imprezach targowych w regionie, jak również prezentując swoje luksusowe jednostki w najbardziej prestiżowych marinach. Jej działania rozwojowe są wspierane przez Ambasady RP w krajach Zatoki Perskiej.

Katalizatorem rozwoju Sunreef Yachts na Bliskim Wschodzie była obecność jachtu motorowego, 70 Sunreef Power DAMRAK II, w rejonie Zatoki Perskiej od czerwca do końca września, br. Jednostka była dostępna na prywatne wizyty, próby morskie i prezentacje w luksusowych marinach: Emirates Palace Marina Abu Dhabi, Pearl Qatar Marina w Doha, Dubai International Club Marina oraz w Rixos Hotel the Palm w Dubaju. Jacht odwiedził również Oman oraz Bahrain zanim wyruszył w rejs przez Morze Arabskie i Zatokę Bengalską w drodze do Phuket gdzie jest obecnie dostępny do wynajęcia w niezwykle malowniczym i egzotycznym regionie Malezji i Tajlandii z biurem Sunreef Yachts Charter.

Ponadto, Sunreef Yachts prezentuje swoje najnowsze, rewolucyjne koncepty super jachtów motorowych: 90 Sunreef Power oraz 210 Power Trimaran, podczas najważniejszych międzynarodowych targów jachtowych na Bliskim Wschodzie. W ubiegłym tygodniu stocznia uczestniczyła w pierwszej edycji Qatar International Boat Show 2013, mającym miejsce w stolicy kraju, Doha; natomiast już w marcu 2014 roku firma weźmie udział w prestiżowych targach Dubai International Boat Show. 

Sunreef Yachts Middle East JLT ma swoją siedzibę w luksusowym biurowcu Jumeirah Lakes Towers; DMCC Business Center; Biuro 3O-01-1420, piętro 1, budynek numer 3, Sheikh Zayed Road, Dubai, UAE. 

Komentarze