STOCZNIA SUNREEF YACHTS ODKRYŁA SZCZEGÓŁY NOWEJ LINII ŻAGLOWCÓW PODCZAS TARGÓW CANNES YACHTING FESTIVAL

0
381

 

Stocznia Sunreef Yachts ujawniła szczegóły swej najnowszej linii żaglowych katamaranów podczas konferencji prasowej w ramach targów Cannes Yachting Festival. Sunreef Yachts poszerza swą ofertę w szczególnym momencie. Firma bowiem świętuje właśnie 15-lecie swojej działalności. W tym czasie, zespołowi udało się zwodować ponad 100 luksusowych, w pełni spersonalizowanych jednostek, a w tym jachty należące do ścisłej czołówki największych i najbardziej innowacyjnych na świecie katamaranów. Dla stoczni jest to nie tylko czas posumowań, lecz przede wszystkim okazja do zaprezentowania kolejnych nowości.
obraz nr 1
Zapowiedź nowej linii katamaranów żaglowych
obraz nr 2
Nowoczesna linia jachtów zainspirowana klasyką
Powołując do życia nową linię katamaranów, stocznia połączyła klimat tradycyjnej łodzi żaglowej z nowoczesnym designem i techniką. W ten sposób powstał idący z duchem czasu projekt katamaranów stworzonych zarówno do wypoczynku na morzu oraz czarteru jak i do długich podróży przez ocean.
obraz nr 3
Kokpit oferuje niezrównany poziom komfortu
Nowa linia katamaranów Sunreef Yachts składać się będzie w sumie z czterech modeli. Stocznia odkryła szczegóły nowej oferty żaglowców podczas targów Cannes Yachting Festival 2017, prezentując makietę 60-stopowego modelu, który zwodowany zostanie w 2018 roku. Następnie do nowej floty dołączy większa jednostka. Stocznia podpisała już zamówienia na cztery jachty wywodzące się z nowej linii.

 

Komentarze