Regaty Moth Euro Cup w Sopocie!

0
637

Zapraszamy na pierwsze w Polsce regaty klasy Moth. Odbędą się one w ramach międzynarodowego cyklu Moth Euro Cup w Sopocie w dniach 5-7 czerwca 2015 (długi weekend). Tego nie można przegapić!!! 

 

Moth Euro Cup 2015 Act 3 w Sopocie.

 

obraz nr 1

 

Świetna wiadomość dla fanów najbardziej dynamicznie rozwijającej się obecnie klasy żeglarskiej – International Moth („ćma”). W dniach 5-7 czerwca 2015 (długi weekend) w Sopocie odbędą się pierwsze w Polsce regaty tej klasy. Będzie to impreza międzynarodowej rangi w ramach cyklu Moth Euro Cup. Moth Euro Cup 2015 to seria regat, które zostaną rozegrane w Austrii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Niemczech, Szwajcarii oraz w Polsce. Spodziewamy się dużego zainteresowania i udziału zawodników z wielu krajów. Klasa Moth przyciąga do siebie coraz większe grono żeglarzy, od amatorów do mistrzów olimpijskich czy zawodników America’s Cup. Jest przy tym niezwykle widowiskowa i atrakcyjna dla widzów, a sopockie molo to świetne miejsce do obserwacji wyścigów super-szybkich latających jachtów.

 

Bazą regat będzie bardzo doświadczony w organizacji imprez na najwyższym poziomie Sopocki Klub Żeglarski. Zawody będą częścią Pucharu Prezydenta Sopotu, więc na Zatoce zobaczymy także deski windsurfingowe i klasę Finn.

Więcej informacji o regatach można znaleźć na oficjalnej stronie cyklu  www.motheurocup.com oraz na polskim serwisie klasy Moth www.moth.pl i www.facebook.com/MothPoland.

Na stronie www.motheurocup.com/acts/act3-poland/ pojawiło się Notice of Race (Zawiadomienie o Regatach) oraz możliwe są już zapisy on-line.

Wydarzenie na Facebook: https://www.facebook.com/events/402156253300504/

Za zgodą: http://www.moth.pl 

Komentarze