Poznaliśmy laureatów Horyzontów 2013

0
516

 

I Gala Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego przeszła do historii. To wyjątkowe wydarzenia z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich tych, którzy przybyli w poniedziałkowy wieczór do Teatru Polskiego w Szczecinie. Podczas Gali po raz pierwszy w historii wręczono Horyzonty – nowe żeglarskie wyróżnienia na Pomorzu Zachodnim.

Gala Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego odbyła się 10 lutego w wypełnionym po brzegi Teatrze Polskim w Szczecinie. Gwoździem programu było przyznanie Horyzontów – nowych żeglarskich wyróżnień.  Te trafiły do laureatów w dziesięciu kategoriach: żeglarz, rejs, jacht, port jachtowy, działalność klubowa, sport, nadzieje, osobowość, wydarzenia i media.

Oto laureaci w poszczególnych kategoriach:


* ŻEGLARZ – Marcin Mrówczyński 

* REJS – Reprezentacja Szczecina – Pomorza Zachodniego w regatach TTSR 2013 

* JACHT – Olander 

* PORT JACHTOWY – Marina Świnoujście Basen Północny 

* DZIAŁALNOŚĆ KLUBOWA – Centrum Żeglarskie 

* SPORT – Agnieszka Skrzypulec

* NADZIEJA – Tadeusz Kubiak

* OSOBOWOŚĆ – Andrzej Armiński

* WYDARZENIE – Finał The Tall Ships Races 2013 

* MEDIA – Andrzej Gedymin (Kurier Szczeciński)

www.marinas.pl

 

Organizatorem imprezy był Związek Portów i Przystani Jachtowych – Lokalna Organizacja Turystyczna Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego oraz Euro Jachtklub „Pogoń”, przy współpracy z ZOZŻ i ZROT.

Gala współfinansowana w ramach projekt współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego,  Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka 2007-2013,  Działanie 6.4  

 

 

Komentarze