Pierwsza jednostka Sunreef 60 LOFT sprzedana do Chin

0
346

Sunreef Yachts z przyjemnością informuje o podpisaniu umowy na realizację czwartej już jednostki Sunreef 60 LOFT. Właścicielem tego żaglowego katamaranu będzie klient z Chin.
Zakończenie budowy jachtu planuje się na Listopad 2014r. Następnie zostanie on przetransportowany do Sanya na chińskiej wyspie Hajnan. Klient zdecydował się na minimalistyczne czarno-białe wnętrza. Kadłuby natomiast będą pokrywać odcienie szarości.

W obecnym czasie Sunreef Yachts prowadzi rozmowy dotyczące kolejnych sprzedaży na terenie Chin. Stocznia pragnie zainteresować potencjalnych klientów projektami superjachtów i katamaranów o wielkości powyżej 100 stóp. Celem firmy jest wystawienie w przyszłym roku podczas tego prestiżowego wydarzenia 3-4 nowych jachtów sygnowanych logo Sunreef Yachts.

Tegoroczna edycja China Superyacht Rendez-Vous potwierdziła, iż otwarcie biura w Szanghaju przez Sunreef Yachts było doskonałym posunięciem biznesowym. Zainteresowanie lokalnych klientów rynkiem luksusowych katamaranów zdecydowanie wzrasta, a świadomość marki i jakości Sunreef Yachts jest przez nich wyjątkowo ceniona.

obraz nr 1

Komentarze