Ocean650.com: Polacy na mecie UK Fastnet Race!

0
380

Nie jesteśmy pierwsi na mecie, ale na uroczystym zakończeniu dostaliśmy dwie nagrody. Odświeżyliśmy też w Plymouth wspomnienia o wspaniałych polskich jachtach i Wielkich Żeglarzach startujących właśnie z tego miejsca do Transatlantyckich Regat.

Mamy teraz bardzo dużo pracy z jachtem, przepraszam Was wszystkich za krótki materiał, ale naprawdę muszę dojść do siebie po nieprzespanych nocach i pracy przy jachcie, a jeszcze tej nocy wypływamy do Francji. Tutaj jak na złość deszcz, bardzo mocny wiatr i w dodatku „w mordę”… Z tego powodu Tomek podjął decyzję i płynie rano promem do Francji. My nie mamy czasu na odpoczynek i musimy dopłynąć do Francji w wyznaczonym czasie, bo za dwa dni startuję w samotny rejs kwalifikacyjny – 1000 milowy. Nie udało nam się tutaj naprawić wszystkiego, więc czeka nas jeszcze dużo pracy przed startem, a we Francji zostawiliśmy samochód serwisowy z częściami….

Miłym zaskoczeniem jest fakt, że tak dużo rodaków przyszło na nasz start, za co serdecznie dziękuję. Pozdrawiam Wszystkich zainteresowanych naszym projektem  – Wasze wsparcie to najlepsza nagroda dla naszego zespołu.

 

Radek Kowalczyk & TEAM
www.ocean650.com

Komentarze