McLube SailKote

0
706

Sailkote jest nowoczesnym, łatwym w aplikacji suchym smarem, który powoduje, że żagle, kadłub, takielunek, osprzęt i wszystko co ruchome na jachcie działa gładko, bardziej wydajnie i jest trwalsze niż by się można było spodziewać.

Team McLube Sailkote jest jedynym obecnie dostępnym suchym smarem zaprojektowanym specjalnie z myślą o zastosowaniach żeglarskich. Sailkote jest bezbarwnym płynem nanoszonym przez rozpylanie lub bezpośrednio, który wysycha w ciągu kilku sekund. W przeciwieństwie do olejów, silikonów i wosków nie przyciąga kurzu, wody i innych zanieczyszczeń, które stopniowo zmniejszają skuteczność smarowania.

Sailkote wysycha błyskawicznie tworząc twardą, ciągłą, ultragładką, hydrofobową powłokę przywierającą do niemal każdej powierzchni. Ponieważ jest to smar suchy, nie przyciąga zanieczyszczeń i nie przenosi się na inne powierzchnie ani na użytkownika. Sailkote jest z reguły pięciokrotnie bardziej wydajny i wystarcza na dużo dłużej niż wosk, olej lub smary na bazie PTFE.

Czołowi żeglarze na całym świecie, począwszy od regat oceanicznych po windsurfing, doceniają korzyści, jakie daje technologia suchego smaru Sailkote. Jest to ta sama technologia, która została opracowana pod kątem, oraz przetestowana na regatach America’s Cup, przez medalistów olimpijskich i mistrzów regat One Design. Odkryj różnicę jaką Sailkote potrafi uczynić w wydajności i przyjemności z żeglugi. Żeglarze z niemal każdego zespołu America’s Cup już wiedzą, że żaden jacht nie powinien pływać bez Sailkote.

Źródło: http://www.harken.pl

Komentarze