Marina Pogoń zmienia się przed sezonem

0
340

Największa szczecińska przystań jachtowa pełną parą przygotowuje się do sezonu żeglarskiego 2014. W Marinie Pogoń cały czas trwają prace, mające na celu podniesienie jakości usług świadczonych żeglarzom.

Sprzyjająca aura pozwoliła na sprawne przeprowadzenie zaplanowanych wcześniej udoskonaleń obiektu przy ulicy Przestrzennej 3. Wiosna tego roku marina wzbogaci się o nowy dźwig do wodowania jachtów. Niemalże równolegle w basenie jachtowym trwa montaż odpowiednich pali mocujących do kolejnych pomostów, których docelowo będzie pięć. Do tej pory do dyspozycji żeglarzy pozostawały dwa pomosty.

W okresie zimowym zamontowano również system monitoringu co znacznie podniosło bezpieczeństwo obiektu. Obecnie przystań jachtowa znajduje się pod bacznym okiem siedmiu kamer. Tym samym obraz video obserwować można na nowej stronie internetowej mariny – www.marinapogon.pl

Funkcjonalny serwis oddany został do użytku internautów lutym. Żeglarze znajdą na nim wszystkie najświeższe informacje związane z Euro Jachtklubem „Pogoń” i aktualności dotyczące mariny, wraz z multimediami.

Więcej na www.marinapogon.pl

Komentarze