Maks Żakowski z Dobrej Mariny z egipskimi aktualnościami

0
699

Ferie zimowe to podobno czas na przygotowanie do matury, ja jednak postanowiłem go przeznaczyć na trening.  Ostatnio wiele się mówi, że w Egipcie jest niebezpiecznie, my chcieliśmy sprawdzić to na własnej skórze i wybraliśmy Hurghadę, hotel Jasmin, przy którym znajduje się spot Tommy Friedl Pro Center. Jak na razie o zamieszkach i starciach dowiadujemy się tylko z telewizji. Walki toczą się w stolicy. W miejscowościach turystycznych jest spokojnie.

Do tej pory pogoda nas nie rozpieszcza, pierwsze 2 dni padało, a temperatura ledwo przekraczała 20 stopni.  a szczęście teraz powinno być już tylko lepiej. Trenuję już od tygodnia, razem z ekipą z Dobrej Mariny. Na wyjazd zabrałem ze sobą pierwszą polską produkcyjną deskę firmy N+1 o nazwie FOKA i oczywiście komplet Ozone’ów.
Jest to nasze ostatnie zgrupowanie przed sezonem, który rozpoczniemy w połowie marca Mistrzostwami Afryki. Z Egiptu wylatujemy 14 lutego.

Jeśli ktoś będzie w tym czasie w okolicy i chciałby przetestować latawce Ozone’a lub spróbować swoich sił na desce rejsowej to serdecznie zapraszamy !

Źródło: http://pskite.pl/ 

Komentarze