Lista świętych Mikołajów ze Zbigniewem Gutkowskim

0
623

Jak co roku w grudniu Radio Gdańsk organizuje akcję „Lista Świętych Mikołajów”, czyli serię licytacji, z których dochód przekazywany jest na potrzeby hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku. Przedmioty oferowane na tegorocznych licytacjach pochodzą od ludzi polityki, sztuki, estrady i sportu. Dziesięć prezentów od zaproszonych Mikołajów oraz jedenasty od Radia Gdańsk będzie licytowanych w dniach 17-21 grudnia na antenie radia, w godzinach 14-17.Licytowane przedmioty można będzie oglądać w wybranych pięciu trójmiejskich galeriach handlowych. Oprócz Donalda Tuska, Danuty i Lecha Wałęsów, Anny Przybylskiej i Tomasza Lipińskiego przedmioty na licytację podarowali m.in. sportowcy: Zbigniew Gutkowski, Przemysław Miarczyński, Jarosław Bieniuk, Adam Korol.

 
obraz nr 1

Grafika: materiały prasowe Radia Gdańsk


Kurtka przekazana przez Gutka na licytację to oficjalna kurtka zespołu Energa Sailing, jedna z zaledwie kilku egzemplarzy zamówionych i wyprodukowanych specjalnie z okazji startu Zbigniewa Gutkowskiego w regatach Vendée Globe 2012-13. Jest to kurtka znanej żeglarskiej firmy Musto, model Corsica Jacket w kolorze szarym. Kurtka od Zbigniewa Gutkowskiego będzie licytowana we środę, 19 grudnia, w godzinach 14-16. Zapraszamy do licytacji!

Szczegółowy opis tego, co i kiedy można będzie licytować, wraz ze zdjęciami wszystkich przedmiotów, dostępny jest na stronach Radia Gdańsk: http://www.radiogdansk.pl/index.php/polecamy/39139-lista-witych-mikoajow-2012.html

obraz nr 2

Kurtka Energa Sailing od Zbigniewa Gutkowskiego przeznaczona na licytację w Radiu Gdańsk. / Fot. Radio Gdańsk

 

Źródło: http://energasailing.pl/ 

Komentarze