Jedyne takie na Bałtyku – Spróbuj i Ty!

0
570

 

Czy 600-set milowy, wyczerpujący bieg o zwycięstwo to coś dla Ciebie? Czy uczestniczyłeś kiedyś w regatach? Czy towarzystwo zakręconych wilków morskich Ci się podoba? Czy potrzebujesz tygodnia adrenaliny i wyśmienitej zabawy? 

 

 
Takie wątpliwości i pytania szybko rozwiewamy odpowiadając – TAK!!!
Pięć udanych edycji regat dają nam prawo do zaproszenia Was, jako załogantów lub kapitanów. Jesteśmy pewni Waszej satysfakcji!
Za miesiąc zamykamy listę startową. Każda jednostka zostanie wyposażona w urządzenie monitorujące przez okrągłe 24h, unikalne koszulki dla wszystkich załogantów, nagrody dla wszystkich jednostek, trzy treningi kondycyjne! Jednocześnie gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę, która od zawsze jest dla nas swoistym priorytetem 🙂
 

600 mil… Daleko…? Tak się tylko wydaje! W czasie tygodniowych regat pięć dni spędzamy w pełnym morzu. Odwiedzimy Perełkę Bałtyku – Visby, okrążymy północną boję Gotlandii (od setek lat zwaną Gotska Sandon), a potem już po kresce do Sopotu! Prawda ze proste?! 😉

 
 

Srebny Puchra SailBook Cup, na którym grawerowane są nazwiska kolejnych zwycięzów.
 
Od lat witamy stałych bywalców imprezy, wracający pechowcy, którzy przez rozmaite zdarzenia nie ukończyli poprzedniej edycji lub zwyczajnie pokonał ich czas i obowiązki lądowe oraz witamy nowe twarze. A my – organizatorzy, którzy zamiast siedzieć w biurze i przyglądać się punktom na monitorze trackingu – startujemy i walczymy do samego końca!
 

 

Bez jakości, bezpieczeństwa i zwyczajnej dobrej żeglarskiej roboty nie uzyskiwalibyśmy rok rocznie wsparcia Województwa Pomorskiego, Województwa Warmińsko i Mazurskiego oraz całego grona fundatorów nagród dla Was – Bałtyckich Hartow. Od pierwszej edycji są z nami: Henrii Loyd Polska, Ocean Sails, później dołączyły m.in. firmy Prime Systems, Selden Mast, Navinord, Navcomm, Naftoport, Work Service, Fiat Auto Poland, Konsal, InterRisk i Vector Sails. Dodatkowo, w tym roku, nasze regaty odbędą się pod patronatem Senatora RP Jerzego Wcisły!

Regaty SailBook Cup www.sailbookcup.pl 

Komentarze