Henri Lloyd na Święta

0
1303

 

Poznaj pomysły Henri Lloyd na sprawiające radość prezenty. Wszystkie salony w Polsce przygotowały dla Państwa specjalną ofertę świąteczną. A dodatkowo w najbliższy weekend szykujemy atrakcyjne rabaty!

 

 obraz nr 1

 

Prezent od marki Henri Lloyd na pewno zachwyci pasjonatów żeglarstwa i wielbicieli elegancji sportowej oraz dobrej jakości. Co zatem położyć pod choinką? Żeglarza zachwycą profesjonalne akcesoria, np. wytrzymałe rękawice COBRA GRIP SF GLOVE lub ochraniacze DECK ARMOUR HIKING, które absorbują siłę uderzenia zmniejszając obrażenia ciała. Świątecznym hitem są koszulki Polo oraz koszulki z krótkim i długim rękawem nowej serii Henri Lloyd FAST-DRI SLIVER. Technologia użyta w ich produkcji bardzo efektywnie zabija mikroby dzięki stopniowemu uwalnianiu jonów srebra podobnie jak w fartuchach chirurgicznych (!). Dodatkowym atutem jest ochrona przed promieniami UV. Dla minimalistów, fanów elegancji sportowej na co dzień i mody w brytyjskim stylu polecamy całą gamę modnych ubrań. Do wyboru: stylowe koszule, ciepłe swetry o charakterystycznym splocie, delikatne kardigany, szaliki i czapki, paski oraz kultowe już kurtki od Henri Lloyd, które zapewnią komfort i ciepło w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

 obraz nr 2

Uwaga! W weekend 19-21.12 specjalna świąteczna promocja: rabat -40% na kolekcję jesień-zima i 30% na kolekcję żeglarską!

 

Zapraszamy do salonów Henri Lloyd w całej Polsce.

 

 Henri Lloyd – 50 lat na świecie, 20 lat w Polsce!

 

Henri Lloyd: Już od pół wieku marka Henri Lloyd znana jest na całym świecie. Założycielem firmy jest Polak – Henryk Strzelecki. Początkowo specjalizował się w odzieży żeglarskiej, a pod wpływem “rewolucji modowej” we Włoszech, podbił także rynek mody codziennej. Ponad 20 lat temu swoją fabrykę otworzył również w rodzinnej Brodnicy. Dziś to bardzo nowoczesny zakład szyjący zaawansowane technologicznie wyroby. To Henryk Strzelecki pierwszy wymyślił „cudowne” technologie i materiały lat 60 Bri-Nylon, ręczne podklejanie szwów niezbędne dla wodoodporności, a razem z szwajcarską firmą pierwszy nierdzewny zamek. Jego kolekcje żeglarskie, tak jak i odzież całodzienna, robią furorę na całym świecie. Każdy nowy produkt zanim trafi do sprzedaży, testowany jest w najtrudniejszych warunkach pogodowych przez członków żeglarskich załóg. Piękno codziennych ubiorów proponowanych przez firmę Henri Lloyd polega na ich sportowej, czystej, funkcjonalnej i niespotykanej nigdzie formie.

 

Salony Henri Lloyd w Polsce:

Wrocław / CH Renoma / ul. Świdnicka 40

Brodnica / Henri Lloyd / ul. Mazurska 9

Toruń / PDT / Rynek Staromiejski 36/38

Kraków / Galeria Kazimierz / ul. Podgórska 34

Warszawa / Panorama / Al. Witosa 41

Gdynia / CH Klif / Al. Zwycięstwa 256

Poznań / Stary Browar / ul. Półwiejska 42

Szczecin / Marina’Club / ul. Przestrzenna 11

Sochaczew / Warszawska 33

Komentarze