Gratka dla miłośników jachtów i żeglarstwa!

0
529

 

Wyjątkowe wydarzenie w Expo Arenie w Ostródzie. W dniach 25-26 września odbędzie się Arena Przemysłu Jachtowego – APJ Poland.

 

Wydarzenie to zgromadzi zarówno przedstawicieli branży jachtowej jak i miłośników i pasjonatów żeglarstwa. W ramach Areny zostaną zaprezentowane najnowsze osiągnięcia polskiego przemysłu stoczniowego w dziedzinie jachtingu  oraz elementy wyposażenia wnętrz, laminaty i wszystko co potrzebne do konserwacji i doposażenia łodzi.

 

 

W jednym z najnowocześniejszych w Europie obiektów targowo-konferencyjnych nie zabraknie ekspertów, konstruktorów, projektantów, dealerów, dystrybutorów, inwestorów oraz właścicieli przystani. Arena Przemysłu Jachtowego w Ostródzie to okazja do nawiązania międzynarodowych, kontaktów biznesowych, zintegrowania środowiska oraz stworzenia platformy do wymiany wiedzy i nowinek technologicznych. 

 

Dwudniowe targi będą przeznaczone zarówno dla przedstawicieli branży jachtowej jak i dla zwykłych mieszkańców Warmii i Mazur. Ci drudzy oprócz możliwości zobaczenia oferty targowej wystawców i uczestnictwa w panelach dyskusyjnych będą mogli skorzystać z wielu atrakcji specjalnie przygotowanych na APJ Poland. Skimboarding,  wyścigi na ergometrze i gry wodne na konsoli to tylko część oferty rozrywkowej skierowanej do odwiedzających w dniach 25 – 26.09 . 2015 Expo Arenę w Ostródzie .

Zapraszamy do Expo Areny w ostatni weekend września!

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie : www.apjpoland.pl oraz na naszej stronie facebookowej:

https://www.facebook.com/pages/APJ-Poland/325278804339800

 

Komentarze