Dołącz do Reprezentacji Szczecina na regaty The Tall Ships Races 2016!

0
241

Rozpoczynamy rekrutację do Reprezentacji Szczecina na regaty The Tall Ships Races 2016. Szczecin na pokładzie żaglowca będzie reprezentować 96 członków załóg podczas tego międzynarodowego wydarzenia. W 2016 roku regaty zostały podzielone na trzy etapy. Rozpoczną się w Antwerpii, a stamtąd załogi popłyną do Lizbony. Następnie jednostka popłynie do Kadyksu, a dalej do portu finałowego w A Coruni.

Chcesz przeżyć prawdziwą morską przygodę, ale brakuje Ci żeglarskiego doświadczenia? Chcesz poczuć wolność, radość, słony wiatr smagający twarz i mieć pełne uśmiechu wspomnienia, ale także nauczyć się rozwiązywania problemów, tolerancji, współdziałania i odpowiedzialności za siebie i innych?
NIE PRZEGAP OKAZJI! ZGŁOŚ SIĘ I DOŁĄCZ DO ZAŁOGI!!!

Szukamy osób, które:

  • najpóźniej w dniu 01.06.2016 będą miały ukończony 16 rok życia (pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby w grupie wiekowej od 16 do 25 lat),
  • mieszkają, pracują lub uczą się w Polsce (pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby związane ze Szczecinem),
  • posiadają zdolności i umiejętności artystyczne, sportowe lub żeglarskie,
  • są odpowiedzialne i zaangażowane w pracę i podjęte działania,
  • są kreatywne i otwarte na ludzi i świat,
  • znają języki obce,
  • posiadają dobry stan zdrowia,
  • chcą przeżyć niezapomnianą przygodę.

Zapraszamy do udziału w regatach bardziej i mniej wytrawnych żeglarzy.

Co możesz zyskać zgłaszając się?
– solidne doświadczenie żeglarskie,
– odkryć nowe porty, kultury i tradycje,
– nawiązać nowe znajomości,
– podszkolić znajomość języków obcych.

Po zakończeniu rekrutacji rozpoczną się warsztaty obejmujące zajęcia integracyjne, jak i bardziej praktyczne: zajęcia z ratownictwa, zapoznanie ze sprzętem asekuracyjnym, zapoznanie się z takielunkiem na pokładzie.

Już od 12 lat Żeglarska Reprezentacja rozsławia Szczecin w portach poprzez udział w regatach The Tall Ships Races walcząc o nagrody z jachtami i żaglowcami z całego świata. Przez te lata zdobyła liczne nagrody, ale chyba najbardziej cenną jest Friendship Trophy, zdobyta dwa razy z rzędu, nagroda dla najbardziej przyjacielskiej i lubianej załogi, która jest wybierana przez kapitanów innych jednostek w formie głosowania w czasie trwania regat.

Podczas wielu godzin spędzonych na morzu poznacie nie tylko uroki żeglarstwa, ale także jako pełnoprawna załoga będzie uczestniczyć w wachtach nawigacyjnych, bosmańskich, kambuzowych czy też trapowych.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić deklarację znajdującą się na stronie www.ttsr.szczecin.eu/reprezentacja oraz na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/szczecinttsr. Miasto Szczecin pokrywa część kosztów rejsów odbywających się w ramach Reprezentacji Szczecina na The Tall Ships Races 2016.

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie: http://www.ttsr.eu/startujemy-rusza-rekrutacja-do-zeglarskiej-reprezentacji-szczecina-na-wielkich-regatach-tall-ships-0

Komentarze