Do regat Eljacht Cup 2013 już tylko 3 dni!

0
576

Do IV Międzynarodowych Regat Eljacht Cup 2013 pozostały już tylko 3 dni. Znana jest już lista uczestników i nazwy jachtów, które wezmą udział w zmaganiach na morzu. Można się z nią zapoznać odwiedzając stronę internetową regat (sekcja: Regaty – Informacje >> O Regatach Eljacht Cup) lub klikając na bezpośredni link.

Podczas gdy wszyscy z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie regat, załogi jachtów szykują już swoje jednostki do zawodów. Życzymy ich żaglom pomyślnych wiatrów, a im samym spokojnej i bezproblemowej żeglugi!

Konkurs Fotograficzny na najciekawszą fotorelację z regat Eljacht Cup 2013

Jesteśmy ciekawi, jak regaty Eljacht Cup 2013 będą widziane oczami naszych uczestników i z tej okazji przygotowaliśmy konkurs na najciekawszą fotorelację z zawodów. Dajemy uczestnikom pełną swobodę twórczą i nie narzucamy żadnej konwencji zdjęć. Zachęcamy wszystkich do zabrania ze sobą aparatów fotograficznych i zaprezentowania nam najciekawszych ujęć z tegorocznych regat Eljacht Cup.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne nagrody – wysokiej jakości odzież Raymarine.

Firma Eljacht zastrzega sobie wszelkie prawa do obróbki graficznej, publikacji oraz wykorzystania wszystkich nadesłanych materiałów w celach promocyjno-reklamowych. Przesłane zdjęcia mogą zostać w przyszłości wykorzystane przy projektowaniu bannerów, plakatów, należących do Eljachtu stron internetowych oraz materiałów drukowanych typu ulotki, katalogi, cenniki itp.

Wszystkie niezbędne szczegóły odnośnie uczestnictwa w Eljacht Cup 2013 znajdują się na oficjalnej stronie imprezy oraz na stronie organizatora – Jachtklubu Stoczni Gdańskiej.

Program

Lista zawodników z Rosji

Lista zawodników z Polski

 

 

Komentarze