Czego oczekujesz od gdańskich plaż?

0
262

Urząd Miejski w Gdańsku uruchomił internetową ankietę dotyczącą uatrakcyjnienia infrastruktury na plażach. Na podstawie zebranych opinii gdańskie kąpieliska już wkrótce wzbogacą się o zupełnie nowe rozwiązania i elementy wyposażenia.

Gdańsk uruchamia w sezonie letnim 7 kąpielisk. Są one jednymi z najlepszych w Europie. Świadczą o tym przyznawane corocznie tytuły Błękitnej Flagi. To jednak za mało, by spocząć na laurach. Miasto Gdańsk chce stale podnosić jakość usług na plażach, tak by byli z nich zadowoleni zarówno mieszkańcy naszego miasta, jak i turyści.

W związku z tym przygotowaliśmy specjalną ankietę na temat jakości usług na kąpieliskach. Celem ankiety jest poznanie opinii i potrzeb mieszkańców i turystów na temat zagospodarowania gdańskich plaż. Zarekomendowane rozwiązania, przyjazne dla wszystkich użytkowników plaż, zostaną rozpatrzone, a następne w miarę możliwości budżetowych miasta wdrożone w życie.

– Ankieta ma być aktywna przez najbliższe cztery tygodnie. Po jej zakończeniu przeanalizujemy wyniki i przystąpimy do realizacji wybranych rozwiązań. Na ten projekt zabezpieczyliśmy w tegorocznym budżecie 500 tys. zł – tłumaczy Marcin Dawidowski, dyrektor Wydziału Projektów Rozwojowych.

Ankieta jest dostępna pod adresem:

Zapraszamy do jej wypełniania!

 

Źródłowww.mosir.gda.pl 

Komentarze