Czas na 25. edycję Targów Wiatr i Woda!

0
595

OD 28 LUTEGO DO 3 MARCA 2013 ROKU ODBĘDZIE SIĘ W WARSZAWIE JUBILEUSZOWA, 25. EDYCJA TARGÓW WIATR I WODA.

Już teraz zachęcamy do udziału w tej największej imprezie branży żeglarskiej w Polsce. Na miesiąc przed targami organizatorzy potwierdzili zgłoszenie aż 350 wystawców z kraju i zagranicy!
Wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy w historii przekroczona zostanie liczba 400 wystawców, którzy uświetnią jubileuszową, 25. edycję targów Wiatr i Woda w Warszawie!

Sponsorem jubileuszowej edycji targów WIATR i WODA jest znany na całym świecie producent odzieży żeglarskiej, Henri Lloyd. Obchodząca w tym roku swój złoty jubileusz marka po raz kolejny została sponsorem wystawy.

Na ten rok ta światowa, żeglarska marka przygotowała dużo nowości. Podczas targów zostanie przedstawiona nowa kolekcja „360 for see, for life”. Składa się ona z gamy różnorodnych produktów od kurtek ocieplonych poprzez polar, warstwę bazową i soft shell , po bagaże, a wszystko zaprojektowane tak, by sprawdzało się doskonale zarówno na wodzie jak i w codziennym użytkowaniu. Nowością będą również kolekcje sztormiaków Costal i Inshore oraz wyroby z rocznicowym logiem.

 

W pierwszym dniu targów na stoisku Henri Lloyd pojawią się Przyjaciele marki, osoby ze świata biznesu, kultury i sportu, by w rocznicę 50-lecia powstania uczcić dokonania jej założyciela – Henryka Strzeleckiego.

Kiedy i gdzie na targi?
25. edycja Targów WIATR i WODA tradycyjnie trwać będzie 4 dni i odbędzie się, jak przez osttanie kilka lat, w halach Centrum Expo XXI, przy ul. Prądzyńskiego. W czwartek, 28 lutego od 10.00 do 15.00 wstęp na targi zarezerwowany jest dla publiczności branżowej, zaproszonych gości i przedstawicieli mediów, szersza publiczność może tego dnia zwiedzać targi od 15.00 do 18.00. Następnie targi można zwiedzać: 1 marca (piątek) i 2 marca (sobota) w godzinach 10.00 – 18.00. W niedzielę 3 marca – w godz. 10.00-17.00.

 

Warszawskie targi WIATR I WODA są największą i najstarszą imprezą wystawienniczą branży sportów wodnych i rekreacji w Polsce – rokroczną zapowiedzią zbliżającego się sezonu. Targi WIATR I WODA 6 lat temu zostały przyjęte w poczet członków INTERNATIONAL FEDERATION OF BOAT SHOW ORGANISERS. Każdego roku Targi WIATR I WODA gromadzą wystawców z Polski, Europy i świata. Odwiedza je wielotysięczne grono miłośników sportu i rekreacji, a także ci, dla których przygoda z żaglami, deską, kajakiem czy nurkowaniem dopiero się zaczyna.
Od 2010 roku targi odbywają się na większej powierzchni wystawienniczej – wszystko za sprawą oddanej do użytku nowej hali w Centrum Expo XXI. Z kolei w 2012 roku – w związku z organizacją EURO – zmieniło się otoczenie wokół terenów targowych: wybudowano nowe parkingi, ulica dojazdowa nabrała nowego oblicza.

Jak co roku organizatorzy „Wiatru i Wody” pomyśleli o najmłodszych wodniakach. W dzień otwarty, czyli bezpłatny wstęp dla dzieci ze szkół – piątek – zapraszają do odwiedzin ekspozycji i szykują dodatkowe atrakcje.

 

Warto przeczytać dokładną zapowiedź targów Wiatr i Woda w marcowym wydaniu miesięcznika „Żagle”, który ukaże się w kioskach ok. 20 lutego.

Program targów można znaleźć TUTAJ

Żródło: zagle.com.pl

Za zgodą: http://pya.org.pl 

Komentarze